Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vypadá to tak koukám, ale dneska ne, je to jen hra světla a klacku s listím  :D posledních asi 50km jezdím bez defektu 💪 :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí Cannondale Bad Boy 1. Je to vhodné pro začátečníka? Moje poslední zkušenost s jízdou na kole je tak před 20 lety, kdy jsem po tom co jsem jel poprvé na tátově novém horském kole skončil v nemocnici, jelikož jsem si spletl přední a zadní brzdu. Od té doby jsem na tom čertově vynálezu neseděl 😀. Defakto, vždycky když jsem vyjel, tak se mi na tom kole něco stalo. Tak potřebuju, aby to něco vydrželo. Mám 180 cm, 100 kg. Jsem si říkal, že to zase zkusím. Potřebuju se sebou něco dělat neb jsem při tom home office ztloustnul. Jako sjíždět průsmyky na tom nebudu, spíš mi jde o intelektuální projížďky 🙂Moje požadavky:

- snadná a lehká údržba (líbil se mi koncept Favoritu, ale netuším, jestli to byl jen marketing)

- lehké kolo

- labile by se mi nějaký futurističtější design a na zadním i předním kole takové ty čtyři pruhy místo špic (není podmínkou :-))

- cena 70-80k

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz naprostého neznalce. Koupil jsem kolo. Bezduše. Plášť TLR, ráfky ZTR. Píchnul jsem...a zjistil, že mám uvnitř duši.

Jestli všechno z netu chápu dobře, tak musím jen vyměnit ventilky a nalít mlíko. Správně? 
A pokud ano, jsou mezi ventilky nějaký zásadní rozdíly?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...