Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Bert napsal:

Tak borci, teď se něčeho držte. Takový výkon tady ještě nebyl 🙂 Protože jsem včera na motodlaze dosáhl úhlu 120 stupňů, mohl jsem dnes ráno hrdinně sestoupit do fitka, a zkusit na trenažéru protočit. JO! Při vyšším sedle protočeno asi stokrát .... No comment, ale řeknu Vám, připadám si jako můj Zbraslavský soused @kral083 po té, co si švihne kilčo po práci.

@Bertvydržaj piaňier, už bude jenom líp. U Berounky v létě to pak zapijem 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku počasí že by jste psa nevyhnali, tak jsem se konečně dokopal k nějaký serióznější údržbě. Ve Foxu by mělo být do týdne zrepasováno, tak může budulínek na cesty :D Na to co se tedy o Dyadu kolovalo za strašidelné zkazky, tak já i po pěti letech tvrdé práce bez servisu maximální spokojenost 👍

DSC_2309.JPG

DSC_2313.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Venku počasí že by jste psa nevyhnali, tak jsem se konečně dokopal k nějaký serióznější údržbě. Ve Foxu by mělo být do týdne zrepasováno, tak může budulínek na cesty :D Na to co se tedy o Dyadu kolovalo za strašidelné zkazky, tak já i po pěti letech tvrdé práce bez servisu maximální spokojenost 👍

Kam posíláš na repas... a jenom centrál nebo i vidlici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Roland Sands napsal:

Kam posíláš na repas... a jenom centrál nebo i vidlici?

Jenom centrál a posílám k Cyklošveci. Jedou dle ceníku a aktuální 3190 neřeším, zkoušel jsem i kluky v Shocktherapy, vycházeli trochu levněji, ale zase chtěli celé kolo, protože nemají kde Dyad odzkoušet. Švec tu možnost má, a stačí jim jenom tlumič. Vidli neřeším dokud maká, prý se tam nemá aspoň v té mé co porouchat, kdež to Dyad jakmile nezačne zatahovat celý píst, musí okamžitě na repas jinak prý může jít komplet do kopru nebo spíš do sběrny železa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, African napsal:

Venku počasí že by jste psa nevyhnali, tak jsem se konečně dokopal k nějaký serióznější údržbě. Ve Foxu by mělo být do týdne zrepasováno, tak může budulínek na cesty :D Na to co se tedy o Dyadu kolovalo za strašidelné zkazky, tak já i po pěti letech tvrdé práce bez servisu maximální spokojenost 👍

DSC_2309.JPG

DSC_2313.JPG

Že se na to nevyseres...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Roland Sands napsal:

U švece jsem měl loni vidlici na repasi a centrál na přilisování pouzder. Domluva s pánem na prodejně bylo celkem peklo ale jinak spokojenost ;).

Já všechno telefonicky a na pohodu, uvidíme....ale prý dělají dobře, konec konců je to autorizák.

To Gustaf: Jako že bych si za patnáct koupil rovnou nový? :D Nemám prachy...rok bude náročný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Já všechno telefonicky a na pohodu, uvidíme....ale prý dělají dobře, konec konců je to autorizák.

To Gustaf: Jako že bych si za patnáct koupil rovnou nový? :D Nemám prachy...rok bude náročný.

No já na to seru dokud to funguje. A světe div se... pořád vše funguje. Až se to posere, tak jim to pošlu...a bude mě to stát míň, než platit 4 tis každý rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Gustaf napsal:

No já na to seru dokud to funguje. A světe div se... pořád vše funguje. Až se to posere, tak jim to pošlu...a bude mě to stát míň, než platit 4 tis každý rok...

Souhlasím, mám to stejně, dokud pružím hladce a baví mě to, jezdím. Ale jak jsem psal výše, tlumič Dyad je jiná liga a řešit se musí, repas doporučují co rok, já ho dělám po pěti. A ten jak neuděláš když si o to sám řekne, tak následná oprava převyšuje cenu nového. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Souhlasím, mám to stejně, dokud pružím hladce a baví mě to, jezdím. Ale jak jsem psal výše, tlumič Dyad je jiná liga a řešit se musí, repas doporučují co rok, já ho dělám po pěti. A ten jak neuděláš když si o to sám řekne, tak následná oprava převyšuje cenu nového. 

No jooo.. nemáš kupovat píčoviny 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...