Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Anela napsal:

podle biku vypada, ze jedes spise na lehko - vypada to uzasne, ale netreba se obavat nejakych zmen v pocasi? nebo uz jsi zvykly nebo mas na zadech batoh s polarnim oblekem

U mňa je miestne počasie a stránka s aktuálnymi meraniami otvorená permanentne. Veď ja by som tu z fleku mohol začať robiť meteorológa :D 

Vážne, moje výjazdy majú tak do troch hodín, práve preto, že nech som naobliekaný ako chcem, po tých troch hodinách som zmrznutý ako sobolie hovno. Inak dosť nerád jazdím ovešaný, maximálne tyčinky do vačku a termosku do košíka. Raz som mal v druhom košíku páperovku, ale keď mi začala byť kosa, tak som nemal odvahu zastaviť a doobliekať sa :D

Už sa teším, keď bude letných 15 stupňov, otvorené vnútrozemské cesty a k tomu polárny deň. To bude gravelový raj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Micey napsal:

To by mě taky zajímalo, jak to funguje. Akorát teda bulvár koukám zafungoval, nejsou to díly v ceně 250 mil, sou to díly, kvůli kterejm nebudou schopni zkompletovat kola v prodejní ceně 250 mega. Odhad ceny těch ukradenejch dílů sem viděl kolem 4 mega..

No jo, jsem rikal, ze za 250 mega by ty dily byly ze zlata... kazdopadne ma do konce zivota s vymenou retezu a desticek vystaráno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní a pěkně zmrzlinka k tomu, mňam :guitar:  U nás pravý opak, děti v pelechu s horečkami, tak pěkně celý slunný den doma u společenských her 😎 Teď jsem se na chvíli urval, a ještě si musel půjčit manželky šemíka, protože své připravuji na sezónu...ale parádní podvečer, to se musí nechat 👍

DSC_2372.JPG

DSC_2374.JPG

DSC_2375_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kral083 napsal:

To mi připomíná,jak jsem si kdysi dávno půjčil kolo manželky. Blbejch asi 20km ale málem mi upadnul zadek. By jeden nevěřil jak může být dámský sedlo jiný. 

Mohu potvrdit, však ho tam vidíš :D

To Wawrick: Pohádka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...