Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Marfael napsal:

Zdar cyklonadsenci. 
Vzhledem k tomu, ze Chronomag mám rad, tak jsem si vymyslel, ze si nechám udělat udělat dres dle vlastního designu, respektive designu Chronomagu (svolení od Berta mám, za což dekuji). 
Dresy by se dělaly u nás ve firmě, takže bych to měl zcela ve svých rukou. 
Latky máme stejne, jako například Kalaš, Sýkora atd. respektive Italské látky. 
Ať je to pro všechny, pokud by byl zajem, mam v planu nechat udělat 3 střihy, respektive 3 náhledy. 
1. Silniční dres pro štíhlé - cena okolo 1150 Kč s DPH. 
2. Silniční dres hobby střihu - cena okolo 850 Kč s DPH. 
3. MTB dres - cena okolo 850 Kč s DPH.

Kdyby někdo chtěl, piste komentář se jménem a typem dresu. 
Ja si dres budu dělat tak či tak. 
Jeste dodám, ze od schválení náhledu a uzavření seznamu je doba výroby cca 6 týdnu. 
Pokud nás bude víc, založím vlákno, kde vymyslime s našimi grafiky náhledy, které bych tu dal ke schválení/úpravě a většina rozhodne. 
Předání osobně, nebo kuryr. 
Diky

Já hlásím zájem. Cyklo dres v barvách Chronomagu by se mi líbil. Těším se na návrhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si to zase pěkně žehlím :punk: Tlumič zdá se že se zadařilo, je to totiž trochu alchemie ho složit a dost uživatelů ho po servisu reklamuje....jaká je vůbec záruka na repasy, půl roku?

DSC_2410_1.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že na servisní práce je 3 až 6 měsíců záruka, mělo by to být písemně na účtu. A na díly to bude ošemetné, třeba těsnění bude bráno jako spotřební materiál s velmi krátkou zárukou. 

Dneska konečně kousek za město, nádhera, úplně cítím jak na mě leze jaro 😂

1703201610_IMG_20220227_130438099_HDR2_copy_750x1000.jpg.8c7e85f4faa32e6b80912177b4114355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Už si to zase pěkně žehlím :punk: Tlumič zdá se že se zadařilo, je to totiž trochu alchemie ho složit a dost uživatelů ho po servisu reklamuje....jaká je vůbec záruka na repasy, půl roku?

Všichni výrobci odpružení to mají celosvětově takto: 

Veškerá těsnění a gumové části v tlumičích a odpružených vidlicích podléhají běžnému opotřebení provozem a jejich životnost nemusí být delší než 90 dnů. Opotřebení není považováno za závadu, nýbrž za běžný provozní stav s výměnou plně v režii zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, kupko napsal:

Paráda Tome krásné ježdění v nové destinací emoji3.png
 

Dík, začínáme jezdit, za chvíli bude horko a budeme muset dojíždět nahoru do hor. Né teda že by mi to vadilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těsnění se garantuje pouze doba skladovatelnosti,kde se to liší podle druhu EPDM, NBR, FKM atd. Trochu v tom dělám:-)

Včerejší návrat z chalupy do Prahy. Doufal jsem, že aspoň prijdu na jiné myšlenky,ale stejně člověk pořád přemýšlí jak to celé dopadne. 

strava4361833429729941455-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mám chápat tady tu hlášku? ORIGINÁLNĚ BALENÝ PLÁŠŤ - všechny pláště Continental v naší nabídce jsou určené pro koncový prodej (aftermarket). Nejedná se o OEM produkt!

V mém světě by se jednalo o fejk, ale co jsem četl, tak se jedná o originální výrobek pouze v jiném balení nebo v horší levnější kvalitě, je to tak? Co v případě pláštů Continental? Děkuji za postřehy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu tak, že OEM produktem se myslí, že to jsou pláště pro výrobce kol určené pro montáž na kola, nebo servis a ne pro koncový prodej zákazníkům jako samostatný plášť... Ale to je jen moje teorie a tak nějak samozřejmost, že ti prodají plášť v originálním balení.. ikdyž já třeba loni kopil destičky na nějakém českém eshopu (obyčejné Shimano) a přišli mi jen tak v pytlíku a né v original blistru jak to má být, takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný a díky, u těch levnějších komponentů prý není co řešit, ale nevěděl jsem jak pneu. Chci Continental Trail King Performance s Koloshopu. Dražší jako třeba tlumiče, tam už se chce prý mít na pozoru, protože kvalita je slabší. Ne že by to výrobci nějak skrývali, ale prý jde většinou o nižší modely a oni je nazývají OEM, což mě hlava moc nebere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...