Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Vladar91 napsal:

Ahoj, měl bych dotaz jaké nejširší pláště můžu hodit na spešla roubaix 2010, brzdy 105. Teď tam jsou klasika 23mm. Chtěl bych co nejširší (mám 105kg)

20221105_141357.jpg

Co si tak pamatuji, Rubečko má poměrně dost místa ve vidlici i mezi zadními vzpěrami. Tady to bude spíše o tom, co dovolí brzdy. Ale 28 mm se vejde a o větší šířce bych neuvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, 323GT napsal:

Co si tak pamatuji, Rubečko má poměrně dost místa ve vidlici i mezi zadními vzpěrami. Tady to bude spíše o tom, co dovolí brzdy. Ale 28 mm se vejde a o větší šířce bych neuvažoval.

Díky, objednal jsem 28mm.  Brzdy maji mezeru nejakych 27 ale je to guma to uhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Vladar91 napsal:

Díky, objednal jsem 28mm.  Brzdy maji mezeru nejakych 27 ale je to guma to uhne.

Jsem neměl ani tak na mysli vzdálenost mezi špalkama (ty pro demontáž/montáž kola rozevřeš excentrem), jako prostor mezi samotnými čelistmi a pláštěm. Ty 28 budou fajn a proti 23 určitě poznáš rozdíl v komfortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, mam strasnej pech. Zkusim to vyresit nejdriv v ramci chronomagori familie.

mam tu k dispozici nejetej 27,5 syntace vyplet na XD orechu. Muze byt dodan rovnou i na novym plasti bontrager xr4 team issue, sirky 2,4. Jsou k nemu i rezervni niple a draty. Konkretne jde o tuhle specifikaci 160477

https://www.syntace.com/en_GB/products/wheels/mountain-bike/6200/w33i-straight-alu-rear-wheel-xd-alu-supertorque-2021-boost?c=69

na svyho LV milacka jsem si pres ceskyho zastupce objednal novy zadni kolo. No a i kdyz jsme resili omacku okolo, jako jaky spravny dylky nahradnich dratu k tomu novymu vypletu potrebujeme, jaksi nam uteklo, ze objednavame normalni boostovy kolo, zatimco LV potrebuje specifickou geometrii vypletu evo6. A vypada to tvl takhle - vyoseny o 6mm mimo stred 🚳

E52C92D8-6F93-46D4-A142-F577A03D018C.jpeg.3ebc20c7ad4eac5686a4dad52cfa8987.jpeg

 

protoze je to na mliku, je nasazena spinava kazeta a disk, tak to nebudu syntacu prezentovat jako nepouzity zbozi. Realne je kolo, ventilek a plast uplne novy. Bohuzel ani jedno z my sbirky kol nema kombinaci 27,5 a boost, na kenevu, kterej 27,5 a boost ma zas nemam xd, takze system by vyzadoval komplet prekopat:(
 

mate nekdo zajem? Na kolo, nebo kolo i s plastem dam 100€ slevu. Sice mam origo krabici, ale radsi nez se srat s postou a hadkama s ceskym zastoupenim, ktery je navic sympaticky, tak radsi dovezu osobne, a s chronomagorem nasadime na jeho kolo a dame pivo. To mi prijde jako nejprijatelnejsi reseni toho failu. Zaruku u Jardy vyresim.

sz s mobilem idealne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to sem. Před chvílí mně volal kamarád s dotazem, co mají dělat, že zítra je sv. Martina a oni nalili svatomartinské víno do Camelbaku nějakému známému, co má zlomené obě ruce, aby mohl pít a že mu to neteče. I když velblouda už dlouho nevozím, tak mně došlo, že náustek musí zkousnout, aby víno teklo. Odpověď byla, že je to rada na hovno neb má vyndavací zuby a nerad je nosí😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2022 v 18:38, 323GT napsal:

Jsem neměl ani tak na mysli vzdálenost mezi špalkama (ty pro demontáž/montáž kola rozevřeš excentrem), jako prostor mezi samotnými čelistmi a pláštěm. Ty 28 budou fajn a proti 23 určitě poznáš rozdíl v komfortu.

Nahodil jsem 28mm schwalbe lugano a vleze se. Díky za radu.

20221110_205053.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...