Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, guzmic napsal:

Zdar borci a borky,

je reálné koupit L kovou 29" vzduchové odpružení, rozumné brzdy a přehazovačku převody asi 1x12 za cca 1000eur, nebo budu muset doložit?

koukni se na tohodle Cuba, vybiral jsem ted pro svagra, letos jsem tam bral uz 2 kola:

https://www.rabe-bike.de/de/cube-reaction-pro-grey-n-orange-2022

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, guzmic napsal:

Já jsem na kola debil, už to vidím přehazovačka XT a zbytek Deore.

jak to vidíš v porovnání s tím grand Canyon 6?

Mno, Canyon má lepší brzdy, osazení bude podobný, vidli bych radši tu na Treku, ale nevim, to je jen nějakej dost možná neopodstatněnej odpor k tomu Suntouru.. Celkem čumim že ten Canyon má 14 kilo, předpokládám v M bez pedálů, ten rám musí bejt těžkej jako prase, nebo ty kola..

 Obě maj bohužel vzadu rychloupínák, ale troufám si tvrdit, že na tvý použití to bude úplně cajk.

 Jako obecně bych v případě podobný ceny šel z tědlech dvou asi do Treku, s hlavní výhradou směrem k brzdám, ale to se dá třeba časem za relativně malý peníze pořešit, případně pokud je to dobrej prodejce, rovnou se s nim domluvit, jestli by ti to za příplatek nevyměnil za vyšší Shimano model. Pro ilustraci, tydle MT200 kotoučovky má moje sedmiletá holka na 24' Amuletu za desítku, kde jsou teda úplně v pohodě:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak padlo na předchozí stránce, rekreuju se teď s kolem v teple na jihu, a protože s váma holomci soucítím, blejsknul jsem vám na zastávce autobusu vedle cyklostezky že je teplo. Snad vás to zahřeje aspoň u srdce. 😁

77316080_IMG_20221015_183557663_BURST000_COVER3_copy_600x933.jpg.0b18c888971940aa3b61a50aabf4a610.jpg

Ano, kolo jsem si o ni opřel schválně 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom na fotku a mazal jsem domů 😁 dnešní cíl byl dojet týdenních 100km, měl jsem ze středy 30, na zítra v plánu turistika tak jsem potřeboval 70 za světla. Takže žádný mazlení a hned domů 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Tom4 napsal:

Viděl jsem Reného fotku ze Sedla v nějakém vlákně no ☺ hnus fialovej. Právě proto bych měl takovou jako povzbuzující fotku, to je spíš na pochvalu, no ni? ;)

Zas tak hrozné to tu dole není 😉, včera na procházce takto. A kolo bych měl taky vytáhnout, od zítřka bude zase pěkně.

99276A17-24E2-4798-B3A1-08FF01F98751.jpeg

B8B16EEB-0073-4964-80FE-AB4C3E0A98A8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...