Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 36 minutami, M.K. napsal:

Moje rodný město... Děláš mi radost @Gustaf 🍻

Mě dneska čeká Radyně a okolí, nelze vyloučit Čižice 🤔

Tak to jsem rád....no teď jsem se na zpáteční cestě zastavil v horsaku v pivovaru Gurmán a dal jejich 16 IPU....taky mňamka...

 

Cizice nevynechej...jejich klistak a citra IPA jsou top 

IMG_20221016_124125.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem s klukem dal trocha toho konzumního života ve stylu Cinestar, Popcorn, KFC... tak se dnes dávám zpátky do pohody 😆 Co jsem třeba nepochopil ty kyblíky Popcornu, ale vůbec tedy. Já dal s klukem střední 3l, snědli jsme půlku, večer z toho jedla holka s manželkou a ještě nám tam zbylo. A před nás si normálně sednul kluk okolo dvanácti let a měl kýbl, co jsem si vygůglil 6 litrů a on ho za ten film normálně sám celej zpráskal 😂 Normálně neuvěřitelný věci se na tom světě stávají....

DSC_3605_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, African napsal:

Včera jsem s klukem dal trocha toho konzumního života ve stylu Cinestar, Popcorn, KFC... tak se dnes dávám zpátky do pohody 😆 Co jsem třeba nepochopil ty kyblíky Popcornu, ale vůbec tedy. Já dal s klukem střední 3l, snědli jsme půlku, večer z toho jedla holka s manželkou a ještě nám tam zbylo. A před nás si normálně sednul kluk okolo dvanácti let a měl kýbl, co jsem si vygůglil 6 litrů a on ho za ten film normálně sám celej zpráskal 😂 Normálně neuvěřitelný věci se na tom světě stávají....

 

Tak já když jsem do multiplexu chodil, tak bez velkýho kbelíku sýrovýho popcornu bych si nepřipadal jako v kině...a měl jsem ho snězenej už před půlkou filmu ...no prasárna (a zvášť ty zamatlaný prsty), ale nepřijde mi na tom nic nelidskýho teda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...