Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nejlepší Lego, co jsem kdy viděl
rámová sada Scott Spark ST 900 tuned + RockShox Pike Ultimate 140 mm + kola Syncros Silverton 1.0 + sada GX AXS Transmission + pár dalších drobností 
20230904_1138532.thumb.jpg.03168e3b77d4afa0749ca64542a8a385.jpg
Tak to je nářez. Snové komponenty a vlastně celý bajk. Raketa už teď i když to jsou zatím jen kostky

Odesláno z mého SM-S918B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na zkušené borce

Jednoho rána jsem zjistil, že jsem si večer objednal Garmin Edge 530 MTB bundle 😉  

No, vracet to nebudu, i když si myslím, že využiju tak 10% funkcí 

1) prý si mohu na Edge zobrazovat stav řazení SRAM AXS  - používáte to někdo?

2) nechci nosit hrudní pás,  smartwatch mám Amazfit GTR. Nepřišel jsem na řešení, jak na Edge zobrazit tepy měřené těmito hodinkami. Dá se to nebo si mám koupit Garmin Venu 2?

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, vzduch napsal:

Kde to konkrétně jsi? Malé Karpaty mám v hledáčku, ale nikdy jsem tam nebyl. Od nás ze Zlína to není až tak daleko. Díky za inspiraci. R.

Ahoj, výjezd Rozbehy (kousek od Jablonice). Ta fotka je nad Plaveckým Mikulášem - NPR Kršlenica, Orlie skaly. Kolečko bylo celkem výživné, 56km_1395vm. Zajezdit se tam dá pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

Dotaz na zkušené borce

Jednoho rána jsem zjistil, že jsem si večer objednal Garmin Edge 530 MTB bundle 😉  

No, vracet to nebudu, i když si myslím, že využiju tak 10% funkcí 

1) prý si mohu na Edge zobrazovat stav řazení SRAM AXS  - používáte to někdo?

2) nechci nosit hrudní pás,  smartwatch mám Amazfit GTR. Nepřišel jsem na řešení, jak na Edge zobrazit tepy měřené těmito hodinkami. Dá se to nebo si mám koupit Garmin Venu 2?

Děkuji 

Určitě to jde...sparujes si zařízení, stejně jako různý senzory. Otázka je, na co je to dobrý....já tedy nekoukám, co mám zařazeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď kámoš říkal že si může přehazovat obrazovky na Garminu 530 přes řazení na řidítkach...To mi přijde docela praktický, má to na silničce, nevím jestli ASX na biku by to taky umělo. Na biku je to někdy oser ty malé boční tlačítka v rukavicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme tady jako na bikeforu:-) zkusim se take zeptat... Prehazuju silnicni sadu Campa Record 12 na jiny ram, celkem bez problemu, jen retez... campa retezy se vetsinou nytuji, bo neexistuji spojky, ale koupi se novy zavadeci cep. Na retez  12 (potazmo na 13 Ekar) uz spojky existuji (C-link), ale snad nikde je nemaji skladem. Proto resim, zda zanovni retez C12 bud necham spojit nytem (jeste se resi specialni nytovackou) nebo zda koupim jiny neznackovy - pry nektere retezy KMC funguji bez problemu s campou. Mate nekdo zkusenosti? A jaky vzit konkretne na C12?

Dekuji za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kloubik napsal:

Mě teď kámoš říkal že si může přehazovat obrazovky na Garminu 530 přes řazení na řidítkach...To mi přijde docela praktický, má to na silničce, nevím jestli ASX na biku by to taky umělo. Na biku je to někdy oser ty malé boční tlačítka v rukavicích.

Na ty obrazovky mám asi toto udělátko pro montáž na řidítka

Jo a mezitím jsem našel video 

 

20230908_113834.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 140 vepředu je stejné jako na dědečkovi Genius 900SL, na moje dědkovské vyjížďky je to akorát. Třeba 120 mm co mám na BH iLynx vnímám jako spodní hranici ... oblečený komplet mám 83 kg, ty stovkové vidlice jsou pro chrty co mají 60 kg i s botama

P.S. jinak váha s pedály 12,65 kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Těch 140 vepředu je stejné jako na dědečkovi Genius 900SL, na moje dědkovské vyjížďky je to akorát. Třeba 120 mm co mám na BH iLynx vnímám jako spodní hranici ... oblečený komplet mám 83 kg, ty stovkové vidlice jsou pro chrty co mají 60 kg i s botama

P.S. jinak váha s pedály 12,65 kg

Povedlo se ti to :punk: Teleskop sedlovka je? Při tomhle zdvihu už to bude pěkně žehlit, já každopádně Foxinu při mé váze 74 kg foukám dle tabulek na 50 kg. Jedině tak z ní vycucnu plný potenciál, jinak to je chcíplotina.... takže přeji mnoho šťastných km na novém bajku 🙏

DSC_5213~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Tak jasný... každý jezdí a má to tak, jak mu to vyhovuje ;) tak spoustu šťastných kilasku. Takže máš 3 bajky?

No, jak bych to... tři celopera, Scott Genius 900SL, Spark ST 900 tuned, ebike BH iLynx... a žena má HT BH Ultimate RC 7.0, nabízím jí Geniuse a prý ne, že to modrý je hezčí 

20230627_180032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...