Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 38 minutami, lassie napsal:

@kral083 neskutečný, fakt respekt v tomhle počasí.

A já furt váhám jestli to hecnu zítra na kole do práce a z práce, nebo vyměknu a pojedu MHD (mám to 10km).

Tak já mám jasno. Kolo umytý, namazaný a s předpovědí pro Prahu zůstane pěkně ve skříni a já půjdu ráno do bazénu. Dneska mi to bohatě stačilo. Ještě musím najet pár km, abych splnil dlouho nedotčený cíl (2000km/měsíc) ale do čtvrtka času dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, vy co máte radar. Zdá se, že ten můj dnešní vodní švih úplně nedocenil. Od zastávky v pivovaru (137.km) přestal fungovat. To tlačítko prakticky nejde zmáčknout a když ho zapnu,tak se po chvilce sám vypne. Mám ho rok a fous, takže reklamace? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Igicz napsal:

Dnes s kámošem CZ SK PL okruh a místy by se hodila Husqarna do podsedlovky:)

 

IMG_4160.jpeg

IMG_9460.jpeg

Tak nějak obdobně, hodně padlých stromů po včerejší vichřici 

edit: kecám, po sobotní vichřici 

IMG_20230827_140547.jpg

IMG_20230827_140234.jpg

Upraveno uživatelem bohush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kral083 napsal:

Kluci, vy co máte radar. Zdá se, že ten můj dnešní vodní švih úplně nedocenil. Od zastávky v pivovaru (137.km) přestal fungovat. To tlačítko prakticky nejde zmáčknout a když ho zapnu,tak se po chvilce sám vypne. Mám ho rok a fous, takže reklamace? 

Minimálně bych to zkusil. Tuším, že nějaké solidní IP to musí mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kral083 napsal:

Kluci, vy co máte radar. Zdá se, že ten můj dnešní vodní švih úplně nedocenil. Od zastávky v pivovaru (137.km) přestal fungovat. To tlačítko prakticky nejde zmáčknout a když ho zapnu,tak se po chvilce sám vypne. Mám ho rok a fous, takže reklamace? 

Tohle se řešilo na bikeforu, že je to poměrně častá věc. Dostal se bordel mezi tlacitko a tělo přistroje. Někomu pomohlo propláchnut a pak profouknutí stlačeným vzduchem v pozici radaru tlačítkem dolů.

Jinak jako prevence se doporučuje vozit radar na kole tlačítkem dolů, pak se tam ten bordel nedostane. Já sám to tak nepraktikuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...