Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Kamil.K napsal:

moco: ta cenovka je luxusní 👍

 

před 10 hodinami, filltos napsal:

Myslím, že dilema vyřešeno - vidím vyprodáno :)

edit: pokud teda moco nevzal poslední kus ;)

Mám poslední stříbrné L objednané, dva dny rozmýšlím, zda to zaplatím 🙂 Ale asi to vezmu, zkusím, jestli přeskočí jiskra, když ne, tak to pošlu zpět. Bojím se, že když to stornuju, tak budu na jaře kupovat za "dvojnásobek" to samé v horší výbavě, tak jak to poslední roky praktikují výrobci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo, nové šlapky tak jsem musel vyjet...noha zase drží jak přibytá 🤙 Rodina mě odlétá já budu dělat hlídacího pejska, tak přemýšlím co ze sebou a napadli mě na víkend Trutnov trails, byl jste tam už někdo? Slyšel jsem samá pozitiva....

https://www.trutnovtrails.cz/

DSC_5193~2.JPG

DSC_5195~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Trutnov je fajn, takovej prirodni.. uz tim, ze si to musis vyjet za vlastni. A todle se zda byt celkem vyzvou (nejel jsem), i na videu to vypada prisne, natoz asi nazivo:)

 

Díky, vypadá to fajnově a některé traily už teď vím, že asi obejdu 😅 Škoda že tam půjčují ty elektrokola, ale lidi jsou lenoši a chápu že potřebují vydělat nějaký prašule.

To Filltos: Je to tak, ale bohužel mám málo času....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2023 v 13:50, African napsal:

Tak mi to nedalo, nové šlapky tak jsem musel vyjet...noha zase drží jak přibytá 🤙 Rodina mě odlétá já budu dělat hlídacího pejska, tak přemýšlím co ze sebou a napadli mě na víkend Trutnov trails, byl jste tam už někdo? Slyšel jsem samá pozitiva....

https://www.trutnovtrails.cz/

DSC_5193~2.JPG

DSC_5195~2.JPG

Padnul mi plán na víkend, tak přemýšlím o náhradě. Trutnov bych zkusil, ale z beskyd trochou z ruky. Tak možná zase rychleby😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsme zase pojezdili na Chřibech. Až na Bunč to bylo super. Na Bunči super oběd, pak rozhledna Salaš a pak se to začalo kazit. Dva hodně blbé kopce s cestama zapadanýma větvema, které nešly jet. :death: Nakonec mně manželka na druhém kopci řekla, že jestli jí příště neodpřísáhnu, že to bude po cyklostezkách, tak už se mnou jezdit nebude. Chudák já, budu muset věnovat plánování tras zvýšenou péči! :smile_anim: Ale jinak moc fajn výlet, z mojeho pohledu teda. :default_wink:

IMG_4098.thumb.JPEG.ff498bae38970360110b3c142ca5b374.JPEGIMG_4108.thumb.JPEG.13cfb66ffc329194c68e1664015f24a7.JPEGIMG_4121.thumb.JPEG.086d2dac614db43170b546d93669ebc4.JPEG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstávám u Scotta, akorát místo Genius 900SL to bude Spark 900ST... celočerný rám jsem nesehnal, ta přední řepková žlutozelená část se dá přežít

a jak tak koukám, přeběhl jsem dobu (joke)... totiž můj starý Genius měl geometrii v určitých aspektech velmi podobnou nebo skoro stejnou jako nový Spark (alespoň v této verzi s vidlicí 140 mm, ne v těch verzích se zdvihy 120 a 130 mm) .. jinými slovy dnešní cross country nebo down countyr bike má geometrii skoro jako trailový bike před lety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátek roku začal na 14" a prakticky neujel ani metr. V dubnu přesedlal na 16" a najednou to šlo. V neděli dostal 20" a zdá se, že největší problém bude, že ještě nepozná všechny čísla do osmičky,aby věděl,co tam má na gripsiftu poslat

PXL_20230905_142846374.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...