Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, African napsal:

Fajnový jsi to měl 🤙 Mě nadchli Trutnov trails, mega úlet v krásné přírodě....třikrát Floutka, ten mi hodně sedl, rychlý a dvakrát Modřín, který je naopak extrémně technický s nějakýma hračkama po cestě....no a dobitej jsem jak cikánská hračka, protože ty výšlapy nahoru jsou docela krutopřísný. Žádný elektrokola na kopci, což mě překvapilo, super, každý si ten sjezd musel řádně zasloužit, to se počítá. Celkové sympatický lidi tam, překvapilo mě co mladých okolo patnácti let si to tam dávalo, pecka a pěkně jezdí kluci 👍 Kozí byl zavřený, škoda příště, lebky jsem dnes nelajsknul. Ale Trutnov super pecka největší :punk:

DSC_5233.JPG

DSC_5234~2.JPG

DSC_5238~2.JPG

DSC_5239~2.JPG

DSC_5240~2.JPG

No parádně sis to užil 👍👏

Kozí byl zavřenej jen kousek od Floutka, cca 200m, pak pokračoval dál bez omezení, byla tam značená objížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 9. 2023 v 14:08, African napsal:

Nejel jste někdo náš famózně extrémní závod? :punk: Já ne, ale sosám pifko v cíli 😆

 

DSC_5226.JPG

Ty kráso, to jsou vzpomínky! Jel jsem to v roce 2002 (myslím 8. ročník - mám to na tričku, tak si to občas připomenu), 125km a 3500vm. To jsem měl 31. Když dneska dám 60km a 1400vm, tak představa, že to dám zrovna ještě jednou, je totální vražda! :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Jumbo napsal:

Ty kráso, to jsou vzpomínky! Jel jsem to v roce 2002 (myslím 8. ročník - mám to na tričku, tak si to občas připomenu), 125km a 3500vm. To jsem měl 31. Když dneska dám 60km a 1400vm, tak představa, že to dám zrovna ještě jednou, je totální vražda! :death:

Já si to občas dám na dvakrát ve dvou víkendech na pohodu, protože jak píšeš, je to brutál. Ale na celodenní výlet ideál, ta trasa je krásná i když některé pasáže na kole prostě nedávám....za pět hodin neuvěřitelná záležitost :wacko: Jinak myslím že dnes to je 111km.

1.
BUBÍLEK Michal
Merida Bikeranch Team
            CZE 5:05:21.0
Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ve vidlicích se nevyznám, dneska jsem montoval nové kolo a nastavoval odskok vidlice Rock Shox Recon RL Remote a byl tam takový pofiderní kolík/klíček, kterým se to jako nastavilo a dal se pak takto vyndat. Otázka zní, zda ten kolík mám zase vrátit zpět nebo ho můžu mít "v šuplíku", mám strach abych ho nevytratil při jízdě.

IMG_3396.jpeg

IMG_3397.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, kral083 napsal:

Tak sem vytáhnul juniora na večerní švih, ať trošku potrenuje ty noční návraty. To by se mu mohlo za pár let hodit 🙂

PXL_20230911_180928783.jpg

Velmi pěkné 👍 

Já jsem se včera tak rozparádil na těch trailech, že jsem si hned ještě včera udělal malé Vánoce, které zítra dorazí. Kolo to není, ono by možná bylo, také jsem dnes hned volal 😆, ale Jekyll 1 v M velikosti není skladem. Kol tři prdele na skladech, ale vždycky přesně to co potřebuješ tak není a to je asi dobře, třeba než naskladní...vychladnu 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, moco napsal:

Chlapi, ve vidlicích se nevyznám, dneska jsem montoval nové kolo a nastavoval odskok vidlice Rock Shox Recon RL Remote a byl tam takový pofiderní kolík/klíček, kterým se to jako nastavilo a dal se pak takto vyndat. Otázka zní, zda ten kolík mám zase vrátit zpět nebo ho můžu mít "v šuplíku", mám strach abych ho nevytratil při jízdě.

IMG_3396.jpeg

 

Já ho tam mam furt zastrčenej (RockShox Judy) a za 3 roky jsem ho neztratil. Ale já jezdím piánko, žádný pekla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Velmi pěkné 👍 

Já jsem se včera tak rozparádil na těch trailech, že jsem si hned ještě včera udělal malé Vánoce, které zítra dorazí. Kolo to není, ono by možná bylo, také jsem dnes hned volal 😆, ale Jekyll 1 v M velikosti není skladem. Kol tři prdele na skladech, ale vždycky přesně to co potřebuješ tak není a to je asi dobře, třeba než naskladní...vychladnu 😅

To je tenhle? :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, filltos napsal:

To je tenhle? :)

 

 

Ty vogo, týpek si vzal přesně kolo v joybike na kterém jsem seděl před dvěmi týdny 😂 Já se rozhodl pro zelenou jedničku, protože mi nesedlo osazení...ale když vidím jaký borec na tom dělá harakiri, tak by asi stačila i dvojka na to moje skotačení 😅  Mě přišla malá radost na helmu... jedenáctka, na tu se mega klepu protože je prý jedním slovem famózní a mé staré mrazky už mají svoje za sebou....

DSC_5257~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, TLD napsal:

Tvl Afri, to si to koleso chces brat na Everest??? Dyt to ma zdvih urco kolem 160mm ne? Co s tim budes delat? Kup si nejakej peknej, lehci trail bike a budes max spokojenej a pojede to. :)

To mě nenapadlo, vidíš to...Everest se nekoná, ale do Pakistánu by to mohlo být velmi fajnové svezení...zapřemýšlím :guitar: Když já jsem v přechodu a potřebuji nějáký masakr, jsou tam 170mm a je to Enduro bajk. Ještě jsem přemýšlel nad Habitem LT, tam jsou ale 150mm a můj milovaný Trigger doma 140mm, takže rozdíl nula - nula, navíc se ta moje stavba s Dayadem vzadu chová neuvěřitelně luxusně. Bojím se že změna by byla minimální. Do třetího Cannondejla potřebuji opravdu razantní kopanec, navíc prďácký traily do hodiny od baráku a to i na polské straně - černá hora :punk:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...