Jump to content

Recommended Posts

V 26. 8. 2023 v 18:55, Jarett napsal:

Moje drahá jezdí komplet ušitý pro Juliana Alaphilippa .. a měla co dělat, aby se do něj naprejtovala 🤣

E19C2F6B-C91F-4BDB-9D64-E58BE645904B_1_105_c.thumb.jpeg.bded804abc35bc2622f0a4692d8084e2.jpeg

Tak jistě, Julian nemá tak vyvinutý hrudník! Aby se pak do toho chudák holka napasovala.....:lol2:

Ve čtvrtek se jedu podívat na nějaký bajky, nevím proč když žádný nechci 😆 Aby toho nebylo málo, dostal jsem mega nabídku taky na dva chameleóny, pink low osazení verze a green borec....asi začínám teplat, protože se mi líbí víc ten pink a je o čtyřicet levnější, taky důvod. A myslím že bych ho i užil, ale nechci, nechci, nechci 🤭

Cannondale_Jekyll_Carbon_1_2022_17.jpg

C21_C21202U_Jekyll_2_PRH_D5.jpg

cannondale-jekyll-1-w1024-h1024-2dcfb26ecf6a20a1d4977826aec1badb.jpg

DSC08468-scaled.jpg

před 15 minutami, Jumbo napsal:

"Nechci" není důvod! :default_wink:

😂

To Gustaf: Tak už se jedná o kolo určené spíše pro stoupání a sjezdy, takže ten krutý kladkostroj tam význam bude mít.... kurňa, to by ty kopce tady okolo mě nabrali úplně jiný rozměr 😇

Noo tak jak jsem myslel vejs, nakonec zvitezil rozum a zachovani rodinny pohody.. tudiz levnej hlinikovej gravel. A stejnak je to pohadka:)

Jeste teda vymenim to gaucovy kreslo a idealne i tu omotavku.. a karbonovy riditka.. a pedaly.. eh, staci:)

49378A14-834F-4509-838D-DCD33D19943F.jpeg

Edited by Micey

V 28. 8. 2023 v 9:10, Gustaf napsal:

Tak kde si nakonec byl? Někde na  východ od Plzně?

Ne, v podstatě v Plzni 🙂 Na Chlumu. Rozhledna opět otevřená, funguje občerstvení...

Tak jsem si zase udělal větší jasno v kořenáči a Jekyll zatím vyhrává 🤙 Habit se hodně podobá mému Triggeru, který si nechám a rozdíl by nebyl tak razantní. Udělal jsem si malou testovací jízdu, s rámem si rozumím parádně, barevná kombinace super úlet na slunci, ale ta výbava u dvojky 🥴  Shimano Deore 6100 mi připadá docela shit, brzdy, přední vidle... já nevím, ale divný pocit jsem z toho měl, navíc na takhle hardcorovým bajku. Třeba řetěz jsem četl se trhá jak kšandy. Koupil bych lepší, jasně ale člověk si říká proč to tam cpou. Takže určitě jedničku a to pouze pokud nedopadne příští rok Pákistán který bude stát plus mínus stejně 😅 Blbnul jsem v krámně hodinu, tak aby se neřeklo aspoň šlapky jsem si odvezl 😆 To kolo ale na sjezdu musí být upřímně strašný masakr, hodně ho chci. 

DSC_5160~2.JPG

DSC_5158~2.JPG

DSC_5157~2.JPG

DSC_5161~2.JPG

před 19 minutami, African napsal:

Tak jsem si zase udělal větší jasno v kořenáči a Jekyll zatím vyhrává 🤙 Habit se hodně podobá mému Triggeru, který si nechám a rozdíl by nebyl tak razantní. Udělal jsem si malou testovací jízdu, s rámem si rozumím parádně, barevná kombinace super úlet na slunci, ale ta výbava u dvojky 🥴  Shimano Deore 6100 mi připadá docela shit, brzdy, přední vidle... já nevím, ale divný pocit jsem z toho měl, navíc na takhle hardcorovým bajku. Třeba řetěz jsem četl se trhá jak kšandy. Koupil bych lepší, jasně ale člověk si říká proč to tam cpou. Takže určitě jedničku a to pouze pokud nedopadne příští rok Pákistán který bude stát plus mínus stejně 😅 Blbnul jsem v krámně hodinu, tak aby se neřeklo aspoň šlapky jsem si odvezl 😆 To kolo ale na sjezdu musí být upřímně strašný masakr, hodně ho chci. 

takže to jde shrnout tak, že jsi se šel do podniku pobavit s dvěma kráskami a nakonec jsi odcházel domů se dvěmi šlapkami. 

No, já mám zase dilema, jestli nemám koupit Canyon Exceed cf 5 na SH deore

, který je aktuálně za 34kKč, protože aktuálně nemám horské kolo, které jakože úplně nepotřebuji, ale je dobré ho ve sklepě mít 🙂

https://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/cross-country-bikes/exceed/exceed-cf/exceed-cf-5/3126.html?dwvar_3126_pv_rahmenfarbe=SR%2FBK#productDetailModalTriggerGridContainer

image.thumb.png.46bf66a1a820d8a3897f395a1fbee18a.png

Edited by moco

Před hodinou, African napsal:

DSC_5160~2.JPG

DSC_5158~2.JPG

DSC_5157~2.JPG

DSC_5161~2.JPG

Krásně ses pomazlil.... jaká je cenovka?

před 8 minutami, Gustaf napsal:

Klasika na dnešní dobu...moje Španělka taky vyšla na 150, naštěstí byla sleva.... :D

Přesně, nesmíme se nechat 😆 S Jekyllem 1 začali na 186, během čtyř měsíců šel sám výrobce na 166, v akcích prodejci 145 a s trochou té prořízlé držky jsi na 140 rukcuk😋

Edited by African

před 8 minutami, African napsal:

Přesně, nesmíme se nechat 😆 S Jekyllem 1 začali na 186, během čtyř měsíců šel sám výrobce na 166, v akcích prodejci 145 a s trochou té prořízlé držky jsi na 140 rukcuk😋

Jj... přesně tak :)