Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, filltos napsal:

Afri - ty si někde sosáš a ja tě čekal na Trutnov Trails :)

PXL_20230909_121201853.jpg

Hezky pěkně...jedu snad zítra, já si dnes ty Sudety nechtěl nechat ujít. Kde se tam parkuje? Mezi viaduktem a autobusovou zastávkou nahoru do lesa směr traily jak je cedule? Mají tam prý nějaký stresík....a furt to řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, filltos napsal:

Afri, jj přesně tam, na popílkáči. A hned si cestou dolů dej Trubka trail :)

TLD díky, já ani jiný kolo nemám, ale užívám :)

👍 dneska jsem si dal drsných šedesát, trochu jsem se uvařil a jsem úplně fifos, tak jsem zvědavý jak to zítra půjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mega masáž a úplně zadarmo to tedy nedávají 😎 Škoda že jsem zapomněl držák na Gopro, už jsem se pěkně vyválel 😆 A co nechápu, jak si to užíváte na HT, jste normální masochisti 😂 Ale luxusní to je, to se musí nechat.... už jsem hned poslal i nějaké prašule, rád podpořím takovéto záležitosti...

DSC_5229.JPG

DSC_5230.JPG

DSC_5232.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Gustaf napsal:

Dneska parádních 110km....

 

IMG_20230910_125853.jpg

IMG_20230910_125330.jpg

 

Fajnový jsi to měl 🤙 Mě nadchli Trutnov trails, mega úlet v krásné přírodě....třikrát Floutka, ten mi hodně sedl, rychlý a dvakrát Modřín, který je naopak extrémně technický s nějakýma hračkama po cestě....no a dobitej jsem jak cikánská hračka, protože ty výšlapy nahoru jsou docela krutopřísný. Žádný elektrokola na kopci, což mě překvapilo, super, každý si ten sjezd musel řádně zasloužit, to se počítá. Celkové sympatický lidi tam, překvapilo mě co mladých okolo patnácti let si to tam dávalo, pecka a pěkně jezdí kluci 👍 Kozí byl zavřený, škoda příště, lebky jsem dnes nelajsknul. Ale Trutnov super pecka největší :punk:

DSC_5233.JPG

DSC_5234~2.JPG

DSC_5238~2.JPG

DSC_5239~2.JPG

DSC_5240~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...