Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Dnes mne jednoznačně potěšila zpráva ze serveru garaz.cz. Titulek zněl:

Nové policejní kodiaqy se naučily speciální bourací manévr. Pronásledovaný nemá šanci.

Osobně mi to přijde jako skvělý nápad na využití umělé inteligence. Vypadá to, že konstruktéři Kodiaqů určených pro Policii ČR si uvědomili, co za kokoty tyhle auta řídí, a celou realizaci raději svěřili autu, a nikoli policajtovi. Palec hore!

Zazimoval jsem kancelář a uvidím ji až příští rok :speak_cool: Akorát to nadšení trochu kazí pocit z počasí, máme zamluvené nějaké hory přes svátky a jsem z toho volajaký zmatený...chčije a chčije, mráz v nedohlednu 😬

před 26 minutami, Duke650 napsal:

Zatím to dám sem a po 6-8 měsících do vlákna "kdo čím jezdí" .... 🙂

Předčasný Ježíšek v podobě last minute objednávky 

2.jpg

4.jpg

5.jpg

Wow, fajnový Ježíšek a super kára 🤙Osobně bych volil jinou barvu interiéru, ale to je vedlejší....jak se říká sto lidí, sto chutí a my dva jsme jak oheň a voda 😆 Teď trpět osm měsíců jak zvíře a na léto je doma 😎

před 21 hodinami, Duke650 napsal:

Nejvíc mě pobavilo "luxusní SUV" s "luxusní specifikací". Hned se cítím líp, když jezdím svou "luxusní" služební  Octávií s "luxusním" koženým volantem :D

před 10 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Dneska vlezu do Lidlu pro kachnu a v regálu stejná hodinkovnice jakou už mám. Tak jsem si koupil dárek k Vánocům.

A kachnu jsi zapomněl koupit, že? 😆 Já se vyhýbám už v tento čas všem obchodním domům, ale co čert nechtěl, musel jsem vyzvednout kameru v Datartu, protože by to Ježíšek do babyboxu už nestihl dodat. Potěšilo mě, aniž by mě mrdlo v kořenáči, že jsem prošel šílenými davy, odstál si dlohou frontu na výdej zboží a z podzemního parkoviště se mě podařilo dostat za plus mínus půl hodinu poskakování 😅 Takže poslední mise splněna, jsme ready a jako každý rok tradice, koupit zítra už jenom někde veku a sledovat z povzdálí válčící davy 🙏

Před hodinou, African napsal:

A kachnu jsi zapomněl koupit, že? 😆 Já se vyhýbám už v tento čas všem obchodním domům, ale co čert nechtěl, musel jsem vyzvednout kameru v Datartu, protože by to Ježíšek do babyboxu už nestihl dodat. Potěšilo mě, aniž by mě mrdlo v kořenáči, že jsem prošel šílenými davy, odstál si dlohou frontu na výdej zboží a z podzemního parkoviště se mě podařilo dostat za plus mínus půl hodinu poskakování 😅 Takže poslední mise splněna, jsme ready a jako každý rok tradice, koupit zítra už jenom někde veku a sledovat z povzdálí válčící davy 🙏

Zapomněl si ješte...." otevřít si lahvinku " 👍🤟🍺