Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Kapka v moři, ale i tak, fajn krok kupředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Kapka v moři, ale i tak, fajn krok kupředu.

A tak na tohle se kouká velmi příjemně 👍 A pokud ti šmejdi budou ještě ten večer v letadle zpátky domů, ještě lepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

A tak na tohle se kouká velmi příjemně 👍 A pokud ti šmejdi budou ještě ten večer v letadle zpátky domů, ještě lepší....

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radost mi udělal tenhle bazmek z Lidlu, který jsem koupil v létě, když jste ho tady vychvalovali a od té doby ležel v regálu doma.

V sobotu vstanu, venku mínus 10. Nějak mi nedošlo, že když půjčím ženě svoje auto, jedno dítě si vezme její, druhý dítě Ravku, tak mi u baráku zůstane jedničková Fábie, která stojí už měsíc. 

Dvakrát to líně otočilo a nic. Vzpomněl jsem si na Lidl, zapojil a okamžitě nastartoval.

IMG_0401.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radost mi udělal tenhle bazmek z Lidlu, který jsem koupil v létě, když jste ho tady vychvalovali a od té doby ležel v regálu doma.
V sobotu vstanu, venku mínus 10. Nějak mi nedošlo, že když půjčím ženě svoje auto, jedno dítě si vezme její, druhý dítě Ravku, tak mi u baráku zůstane jedničková Fábie, která stojí už měsíc. 
Dvakrát to líně otočilo a nic. Vzpomněl jsem si na Lidl, zapojil a okamžitě nastartoval.
IMG_0401.thumb.jpeg.39d9564b949b43ebf27306ffbbc31e56.jpeg

O tomhle už taky docela dlouho uvažuju, že si koupím.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě potěšil syn, ve zprávách ukazovali instalaci křídla Petrof ve Valašském Meziříčí a jakmile začali hrát ,hned poznal Ludwiga Beethovena  a  skladbu Pro Elišku . Asi to s ním ještě nebude ztracené 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jabko12 napsal:


O tomhle už taky docela dlouho uvažuju, že si koupímemoji106.png.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vozím v autě taky podobný bazmek 😉.

Zatím jsem nepotřeboval,ale u mojí 8 leté baterky může klidně v dnešních mrazech taková situace klidně nastat.:smile_anim:20240121_142103.jpeg.4b529e63d4a28830a567285e97af0a03.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Ajaj napsal:

to vypadá hodně smutně. Nechceš něco prodat (třeba dům) a naplnit to?

To je právě ta výzva :-)). K tomu se vztahuje i jedna dnešní návštěva dalšího chronomagora u mě v práci, mé čekání na balíček od ČP,.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem na ČP nadával, dnes naopak musím říct, že doručení zásilky bylo hodně profesionální. Sice jim to trochu déle trvalo, ale řidič byl opravdu příjemnej, informoval mě dostatečně předem, čas dodržel,... Prostě příjemné setkání s člověkem, co ho práce baví a ví jak ji má dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, safi napsal:

@kuncák7: V jakém časovém horizontu plánuješ hodinkovnici zaplnit? 

Už se plní :-)). Ne vážně, potřebuju jí hlavně na přestěhování, pak plánuju koupit o mnoho menší. Už jsem vybouřenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Už se plní :-)). Ne vážně, potřebuju jí hlavně na přestěhování, pak plánuju koupit o mnoho menší. Už jsem vybouřenej.

Nerad bych ti kazil radost, ale člověk co nedávno protočil tisíci kus, nebude nikdy vybourenej 😀

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...