Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 30 minutami, nickolas napsal:

Tak o tom zadna! Chvilu sedet, na nic nesahat a nakonec nafouknout dinosaura... To je zivot! emoji1787.png

Přesně :speak_cool: No upřímně, já jsem pro každou špatnost, ale do té plechové škatule by mě nedostal ten bláznivý jihoafričan ani za bambilión. Navíc mě od dětství vadí kolotoč i houpačky....:D To úž musíš mít sakra morál do toho sednout, respekt obrovský :notworthy:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne tak potěšilo, jako pobavilo....

dneska si takle jedu na bajku po lesní cestě kousek za vsí...narazím na auto s otevřenýma dveřma...Jak se blížím, vidím přes auto nohy ve vzduchu. No a když jsem auto míjel, tak na přední kapotě holka, nohy v luftu a její frajer jí tam lízal kačenu. Tyvle sem čuměl jako puk....On jen pozvednul oči, čeknul situaci a pokračoval dál v akci.....Bych se posral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gustaf napsal:

ani ne tak potěšilo, jako pobavilo....

dneska si takle jedu na bajku po lesní cestě kousek za vsí...narazím na auto s otevřenýma dveřma...Jak se blížím, vidím přes auto nohy ve vzduchu. No a když jsem auto míjel, tak na přední kapotě holka, nohy v luftu a její frajer jí tam lízal kačenu. Tyvle sem čuměl jako puk....On jen pozvednul oči, čeknul situaci a pokračoval dál v akci.....Bych se posral :D

tak ještě že se neposrala ta holčina :-)

Tak doufám, že jsi nahlásil na příslušný úřad lesní pych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, moco napsal:

tak ještě že se neposrala ta holčina :-)

Tak doufám, že jsi nahlásil na příslušný úřad lesní pych

Holčina to dala s grácií...ta nehnula brvou :D nic jsem nehlásil, bylo to na úseku,kde je Strava segment, tak jsem to valil na čas...:D ale jako pobavilo mě to hodně....bojfrendovi koukalo jen čelo, jak si to užíval :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Gustaf napsal:

Holčina to dala s grácií...ta nehnula brvou :D nic jsem nehlásil, bylo to na úseku,kde je Strava segment, tak jsem to valil na čas...:D ale jako pobavilo mě to hodně....bojfrendovi koukalo jen čelo, jak si to užíval :D :D

Ses měl zeptat jestli nechce píchnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, filltos napsal:

Jen toto, nic důležitýho :)

Ahá, no tak na to se musíš zeptat asi někoho více vzdělanějšího než jsem já :D Každopádně kluk během pěti let mluví plynule česky a celkově co ho znám, tak má docela pod čepicí. Prostě nám udělal obrovskou radost všem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...