Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Bert napsal:

 

A jenom takový malý oslí můstek: to víte, že existují černí Židé? 

Což mi připomíná nedávno shlédnutý film s řádem Habešského císaře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Bert napsal:

...

A jenom takový malý oslí můstek: to víte, že existují černí Židé? 

Tady dobrý film o jedné dobré akci - Operace Brothers/* nebo The Red Sea Diving Resort

https://www.csfd.cz/film/529465-operace-brothers/prehled/

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že víme - akorát prý si i po repatriaci do "zemi zaslíbené" stěžují na dyškriminaci a rasízmus... :ph34r:

Progresivně uvědomělý kavárenský levičák-teoretik dnes musí mít těžké dilema: Má stylově pokleknout a uvěřit "utiskovanému černému uprchlíkovi" (protože BLM), nebo veřejně připustit že "bílí izraelští policajti s chutí dyskriminují černé" (...a být Bibim obratem onálepkován za zavilého anitisemitu)? 🤔

PS: Sorry za nehumorný offtopic - i když tohle ignorantské nálepkování (nechat se nýst černýma = rasízmus, zmínit cokoliv kritického k izraeli = antisemitismus, proti Komunistům/Putinistům = fašismus, nenechat se kritizovat babou = misogynie, ocitovat vtípek co jsem slyšel od bukvice = homofobie, atd) by v normálních časech mělo být taky spíš k smíchu... -_-

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch hospodskejch ftipů:

Pán přiběhne do baru a volá na barmana: „Rychle, whisky, ale rychle, než to přijde!“
Barman mu nalije, pán to do sebe kopne a hned znovu volá: „rychle, rychle další, než to přijde!“
Barman se diví, ale nalije mu další. Pán to do sebe kopne a znovu volá: „rychle, rychle další, za chvilku to bude tady!“
Barman mu nalije, ale nedá mu to a opatrně se zeptá: „Pane, jedna whisky stojí stovku, máte na to vůbec?“
A pán na to:“Já to věděl. UŽ TO PŘIŠLO!“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...