Jump to content

Recommended Posts

Nechal jsem se za pět stovek vyhulit od nějaký buchty na autobusový zastávce - utřela si pusu, zapálila cígo a já se tak zamyslel, v jakým to žijem zkaženým světě a co za hajzla prodá cigára dvanáctiletý holce...

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pepa umře a pred smrti má poslední přání,  že chce být pochován v modrém obleku. Stará si pro sebe nadává co si to ještě na smrtelný posteli Pepa vymyslel za bejkárnu, že jí to udělal určitě naschvál.

Poprvé od husitských válek se Čechů bojí celá Evropa....

Občan v Sovětském svazu přijde na milici nahlásit krádež auta. Milicionář pokývá hlavou a povídá: "Podívej se na ten obraz. Co tam vidíš ?" "Soudruha Lenina." "Správně. Co ještě tam vidíš?" "Jeh

Tvl, jsem si chvilku myslel, že koukám do vlákna Co mě právě naštvalo a jakej je MK drsňák. Až pak jsem zjistil, že je to v humoru. 😆

To video s A.B. je šílené...ukazuje, jak vyspělá je už videotechnika a možnosti triků. Nikdo doufám nevěřil, že to je premiér ČR, že?

Taky bych chtěl věřit že je to jenom zasměšňující "deepfake" od zlých dredovatých "pyrátů" s dřevěnýma protézama... 

před 32 minutami, wizard-ov napsal:

To video s A.B. je šílené...ukazuje, jak vyspělá je už videotechnika a možnosti triků. Nikdo doufám nevěřil, že to je premiér ČR, že?

A není to jedno...

To mi připomnělo vtip z doby, kdy se začala na trhu objevovat Škoda Favorit. Jak se tento typ jmenuje na Slovensku? Škoda Hovoriť.

před 4 minutami, xvoloda napsal:

Tohle snad nemůžeš myslet vážně.. Snad je nějaká hranice, tohle není humor, to je podpis slabomyslného

Neber se tak vazne 🙂

Tohle snad nemůžeš myslet vážně.. Snad je nějaká hranice, tohle není humor, to je podpis slabomyslného

On tohle postovat muze, vzdyt je to El Loco!