Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, JoyStick napsal:

Prosim?

Osobně se držím tak daleko od zpráv že vlastně už koukám jen na AZ kvíz a poslouchám starý songy v autě, ale nějakou informovanost si držím, bohužel se mi tak do mozku dostávají i tyhle masakry :D

třeba zde: 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jana-malacova-matej-stropnicky.A210721_154933_domaci_vlc

 

edit. Asi nejlepší pasáž, když jsme v humoru:

"

Stropnický k akci na svém facebookovém profilu přiblížil, že se do firmy čítající zhruba devět stovek zaměstnanců vydali, aby zjistili, zda zaměstnavatel dodržuje základní pracovní podmínky. „Zaměstnavatel o akci nemá vědět předem a musí inspekci strpět bez prodlení, což se i stalo,“ uvedl Stropnický.

Inspektoři podle něj záhy začali obcházet jednotlivé zaměstnance a vyplňovat s nimi dotazníky o pracovní době, vyplácené mzdě či přesčasech. To budou do několika týdnů porovnávat se smlouvami.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Tom4 napsal:

Osobně se držím tak daleko od zpráv že vlastně už koukám jen na AZ kvíz a poslouchám starý songy v autě, ale nějakou informovanost si držím, bohužel se mi tak do mozku dostávají i tyhle masakry :D

třeba zde: 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jana-malacova-matej-stropnicky.A210721_154933_domaci_vlc

TV nesleduju 10+ let, tyhle idiotský plátky nečtu a snažim se vyhýbat všemu podobnýmu. Akorát si mě utvrdil v tom proč. Nemám slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, třeba jeden kolega co má řekl bych solidně úspěšnou firmu se svou paní, která je velmi akční a schopná, tak ta mi říká hele, já vlastně nepotřebuju televizi, noviny, zprávy, daňový a účetnický časopisy, mně stačí jen a pouze Blesk :D

říkám jako si děláš prdel? Prej tak to ani náhodou, v tomhle bulváru víš přesně co se schválilo za zákony, kdy máš zaplatit daně a tak :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...