Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Not-a-Number ...aneb kombinace vylhaného markeťáka co označil za "lacnejšie" i zboží který se dřív buď vůbec neprodávalo nebo je naopak z databáze smazané, lemry programátora co neslyšel o dělení nulou + tupanů co měli na starosti tisk + výlep a ani si to po sobě nepřečetli. Svým způsobem podobné téhle slavné, s kalendářem synchronizované gratulaci k svátku...

image.png.b3bf047e8a8fb742e078e481036200fc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Frantik napsal:

Ale to nikdo nezpochybňuje. Nicméně to, ze nekdo jen tak prohlásí, ze je “oni” nebo “ono” a svět mu tleska, není řešení. Řešení je medikace a hospitalizace.

To mi připomíná mou bývalou tchýni z dědiny na východním Slovensku. Když se dozvěděla, že moje dcera má přítelkyni, tak mě žádala,  ať s tím jako otec něco udělám a vnučku posílala na terapii. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, klobadysek napsal:

To mi připomíná mou bývalou tchýni z dědiny na východním Slovensku. Když se dozvěděla, že moje dcera má přítelkyni, tak mě žádala,  ať s tím jako otec něco udělám a vnučku posílala na terapii. 

To je ale blbost samozrejme, protoze homosexualita je v poradku. Pokud ale nekdo vidi sam sebe jako "oni" nebo "ono" tak ma preludy a potrebuje lecbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Frantik napsal:

To je ale blbost samozrejme, protoze homosexualita je v poradku. Pokud ale nekdo vidi sam sebe jako "oni" nebo "ono" tak ma preludy a potrebuje lecbu.

Tak já myslím, že ať se vidí jak se vidí, je to jejich věc. Ať se pro mě za mě cejtí jako čtyřprdelní hovnocuc, ale proč má potřebu to křičet do světa, to je to co mi hlava nebere. Myslím, že všichni tyhle pojebaný aktivisti jen škodí těm, co nepotřebujou exhibovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtipy se nevysvětlují, většinou to totiž dopadá velmi špatně. Ale pokud bych  Ti mohl naznačit, tak je potřeba si spojit náhlou virózu postihující kapitány ruského průmyslu, která se odborně nazývá oknitida. Dále bys měl zapátrat ve stranickém tisku pár dní dozadu, co se tak stalo v Ostravské buňce ANO. Dále si dej do souvislosti, kdo tam včera odjel, a  co o něm říkají Ti dva dementi na obrázku. Uf, to byla dřina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Vtipy se nevysvětlují, většinou to totiž dopadá velmi špatně. Ale pokud bych  Ti mohl naznačit, tak je potřeba si spojit náhlou virózu postihující kapitány ruského průmyslu, která se odborně nazývá oknitida. Dále bys měl zapátrat ve stranickém tisku pár dní dozadu, co se tak stalo v Ostravské buňce ANO. Dále si dej do souvislosti, kdo tam včera odjel, a  co o něm říkají Ti dva dementi na obrázku. Uf, to byla dřina.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Vtipy se nevysvětlují, většinou to totiž dopadá velmi špatně. Ale pokud bych  Ti mohl naznačit, tak je potřeba si spojit náhlou virózu postihující kapitány ruského průmyslu, která se odborně nazývá oknitida. Dále bys měl zapátrat ve stranickém tisku pár dní dozadu, co se tak stalo v Ostravské buňce ANO. Dále si dej do souvislosti, kdo tam včera odjel, a  co o něm říkají Ti dva dementi na obrázku. Uf, to byla dřina.

Aha, už to mám. Nemyslelo mi to dostatečně politicky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...