Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Duke650 napsal:

Jak si budeme pamatovat Mlhoše Zlemana

C1D9F670-08A6-4835-A685-4AD57C3DD7AE.jpeg

Rozklíčoval jsem téměř všechno kromě pravé horní a pravé spodní. A fest mi tam chybí 17) plavební kanál D-O-L a 18) vražda Sobotky holí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky!

Abych nebyl off topic, vtip mne sice žádný nenapadá, ale tohle jste zaznamenali? Gibon, který přes devítimilimetrovou dírku v plechu zvládnul samičku jiného druhu okouzlit, ukecat ke spolupráci a nakonec oplodnit. Podle mě největší frajer! :D

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/japonsko-zoo-poceti-gibon-zahada.A230215_065903_zahranicni_ikro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být rodičem je stále těžší.

Kdysi jediné riziko bylo že potomek bude přistižen při kouření na školním záchodě. 
O něco později že synek přijde domů zlískaný jak carský důstojník a dcerka zbouchnutá.
Opět o něco později že z potomka bude intenzivně cítit tráva a dceruška se stane hippies a bude vyznávat free love.
Dnes aby se báli, že jejich ratolest, posluchač základní školy dorazí domů, prohlásí, že je ONO, bude chtít dodržovat jeho lidská práva na identitu a vyžadovat, aby se v bytě vystavělo nové WC které jako třetí až x té pohlaví má mít samostatné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, ragu napsal:

Jo, za tenhle dementní pseudo humor.

Hluboce se omlouvám, že při své demenci jsem nedosáhl výšin Tvého vysoce sofistikovaného humoru :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=22441]HDS1200[/mention]


Ta je samozřejmě individuální. Za mě by humor měl mít nějakou pointu a měl by se vyhnout prvoplánové nenávisti, která nijak nepomáhá tomu vtipu.

Například tohle mi přijde dobrý



Původně jsem k tomu nechtěl napsat nic, ale trochu mě to prostě zamrzelo, přijde mi že podobný kecy patří spíš na diskuze Novinky a idnes. Nejsem žádnej extrémní progresivista a aktivista, ale snažím se chápat, že nějaký problémy vnitřní identity (generove, sexuální) maj lidi odjakživa, jen se o tom dřív nemluvilo, protože tomu společnost nebyla nakloněná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...