Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, EpsteinBarr napsal:

Stalo sa to velmi davno, ked som este byval u rodicov a chodil na vysku. Takto cez skuskove, ked som isiel spat okolo 2-3 rano a o chvilu zacal vzadu na zahrade kikirikat kohut, bolo to na zblaznenie. Jedneho rana som vzal vzduchovku a kohuta som strelil rovno do tej jeho malej hlavicky.
Po chvili ma ale napadlo, ze dedo takto o chvilu jednu streli mne za toho kohuta. Tak som ho vzal na zahradu a naaranzoval crime scene tak, ze kohut akoze zahynul po utoku jastraba, ked chranil sliepky. Nevyslo to 🙈 

😂 To já ti jel jednou na návštěvu ke strýcovi, no ten dojebaný do krve jak kdyby si ho podalo deset černochů, takový obličej už jsem dlouho neviděl.....no a on ti kohout mu dal do držky, a hned šel pod sekeru 😁 Jsem ani nevěděl jak moc nebezpeční dokážou ty potvory být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, African napsal:

😂 To já ti jel jednou na návštěvu ke strýcovi, no ten dojebaný do krve jak kdyby si ho podalo deset černochů, takový obličej už jsem dlouho neviděl.....no a on ti kohout mu dal do držky, a hned šel pod sekeru 😁 Jsem ani nevěděl jak moc nebezpeční dokážou ty potvory být.

Copak kohout, ALE zkoušeli jste jako malí vytrhnout pero na čelenku krocanovi z ocasu?!😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkouseli ste nekdy nakapat želvě kapky do oci? Akce na nekolik hodin 😄 . Kdyz mi to kamoska popisovala, brecel sem smichy. V kostce...

...zelva dostala do oci zanet a bylo treba ji pravidelne kapat kapky. Od dob, co si dve male zelvicky privezla z dovolene, ubehlo pres dvacet let a zelvy sou dneska jak lavory. Takze milou zelvu umistila do umyvadla, aby nikam nezdrhla. Samozrejme po manipulaci chvili trva, nez zelva vytahne hlavu z krunyre a zacne se rozhlizet. A to je presne ten okamzik, kdy se musi kapnout a hlavne se musi jeden trefit do oka. Coz se vetsinou napoprve hned nepovede. Takze zelva bleskurychle schova hlavu zase do krunyre a treba pul hodiny ji nevystrci. Takze druhy pokus. Nekdy i treti. A totez s druhym okem 😄 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...