Jump to content

MichalV

Recommended Posts

Nenašel sem hodnotící vlákno, tak snad sem jej nepřehlédl. 

Michal ode mne kupoval hodinky, domluva byla jasná a rychlá, peníze okamžitě odeslal, zpětně dal vědět, že hodinky dorazily. Vše rychle, slušně a věcně. Takových kupujících jen houšť. Já děkuji srdečně za obchod a doporučuji. Kdykoliv zase!

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

S Michalem jsem řešili náročnější hodinkový obchod, ale nakonec vše dopadlo na výbornou, zmínil bych perfektní a okamžitou komunikaci a příjemné setkání na čas, jak bylo dohodnuto. Rozhodně tedy doporučuji a děkuji.

• 3 weeks later...

Naše již druhá vzájemná transakce, akorát s prohozením rolí. Tentokrát mohu napsat zkušenost jako kupující. A rovnou uvádím, že se nijak neliší od mé zkušenosti prodávajícího. Skvělá komunikace, rychlé vyřízení a vše tak, jak bylo domluveno / avizováno. Za mne velká spokojenost a už se těším až spilu zase něco upečeme. Díky moc, Michale.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nevím co napsat víc. Největší blázen co jsem kdy viděl! Samozřejmě vše na 1* už dopředu vím že to určitě nebude poslední obchod. Michale, dík moc.

Další kladné hodnocení. Skvělá a rychlá komunikace, “offer you can’t refuse”, druhý den balíček poslaný. Vše v naprostém pořádku.

• 2 weeks later...

Dneska nevím co napsat 🙂 další návštěva u Michala se neobešla bez následků 🙂 No samozřejmě bezva pokec. Když se sejdou dva magoři, tak to vždycky stojí za to! (Michal je větší) Takže děkuji za super hodinky, ale doufám že chvilku odolam a nepojedu alespoň měsíc k němu na návštěvu 🙂 . S Michalem je radost obchodovat! Ještě jednou dík!