Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

tohle nebyl seznam ale Google účet s koncovkou seznam. Už to mám. Bylo potřeba vytvořit skutečně alternativní gmail.com pod tím samým profilem. Pak to iPhone vzal. Takže kontakty to nacetlo.

ted už jen vymyslet nějaký efektivní download fotek z google do úložiště iPhone.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, bandicoot napsal:

Tak pro hladkou instalaci iOS bylo potřeba deaktivovat kód/zámek telefonu. Ať žije google a geekové, co tyhle hinty sdílí. Tolik oseru jsem teda neměl se všema jabkama dohromady. Že se povede přesun android na iOS jsem ani nečekal. Oprávněně.

To máš za trest, už to nikdy nedělej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, bandicoot napsal:

@dawe009 To bylo pro chlapce nejstarší dcery. Nejvíc mě dostal ten seznam coby google účet.

Já upřímně doteď vůbec nevím co to je.. google účet @seznam.cz.. A vůbec to ani vědět nechci. Jako že proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to že na grrrglu si od jisté doby (komerční gdocs na vlastní doméné) můžeš založit i účet odvozený od mailu na vlastní (nebo úplně cizí) doméně a ne jenom na @gmail.com - což u zbytku služeb Google vede k "občasnému" nestandardnímu chování. Ale hlavně že Jste si hezky od srdce zanadávali na ovocnáře - je fakt že ta nicneříkající hláška v aktualizaci už je na facku stejně jako staré známé Microsoftí "Něco se pokazilo..." :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teda jenom mini 12, tahám ho stejně jako všechny předchozí “au naturell” po kapsách (ve kterých nenosím písek ani klíče) a po 3 týdnech okem žádné skrábance na sklech nepozoruju. A co se týče globálního papouškování podobných kachen na jistých “mobilních” webech, doporučuju si najít čemu se (jedno jestli na trubce a nebo jinde na webu) ríká “baitclick” - stačí titulek ve stylu “Apple Scandal” a konzumenti blesku klikají jak o život... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, marsimx napsal:

Má zde někdo nový iPhone 12 Pro, nosí jej bez obalu a zaznamenává problémy s poškrábáním skla? Telefon s klíči pohromadě nenosím, ale trochu mě odrazují zprávy z některých mobilních webů. Reálně však neznám nikoho, kdo by tento problém měl. Díky.

Toto sa deje každý rok keď vyjde nový model. Iphone 12 pro bez obalu cca mesiac a žiadne škrabance nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...