Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, TLD napsal:

To je super doplnek ke vsemu :) OB je super. Mel jsem 3,6, a premyslim, ze auto zeny a nas rodinej on route kriznik za nove OB vymenime. Pani ale nechce. Je strasne spokojena s tim co ma.No me by se libil,a treba na pristi rok do Monte Negra a Albosi by byl prave skvelej :)

 

 

Levorg se mi líbí a dost jsem nad ním uvažoval. Ale cena/výkon mě pořád stahovala k OB. Dokáže s Levorgem paní jezdit pod 8? Moje je zvyklá jezdit se starým BMW 120d za 5 a s Oťasem pod 7.5:)) To by bylo řečí😁 

Jinak tvoje kombo mě dost dráždí😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Toto je jeste levorg s turbem, jede to moc pekne, kdyz si zvyknes na prevodovku. Ja bych skoro rekl, ze ten projev je lepsi jak v OB. Pokud nemas 3.6. A dlouhodoba je kolem 8,6-8,8 na budiku. Nevim jak to presne meri. Na dalky se dostanes tak o litr mene. Ale litr sem, litr tam neresime :) To auto ma jine prednosti. Ale OB je vetsi univerzal. 

 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, TLD napsal:

Jake mas na mysli? :) Byl jsem tam se vsema a rad se tam vracim :)

Subaru BRZ. Teď jsem tam byl na motorce a jsou tam pecka cesty opravené, přesně na takového malého šikuju jako je BRZ. Mrkni do sekce MOTORKARI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2024 v 9:40, venjo napsal:

@Laff.Krása a rychlost se snoubí s elegancí.👍

Podle světel je to asi americká verze?

 

Je to Brit, volant vpravo. Jen se předchozímu majiteli líbila us. světla a leaper na kapotě... ani jedno tam nepatří, ale nechci to měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...