Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 10. 10. 2023 v 8:46, Strocek napsal:

Náskok díky technice!

Včera po 15 letech každodenní služby a přede mnou ještě 12... Ten motor přede tak, že by to dal ještě jednou, ale to už asi nechám na někom jiným :default_smile:. Foto když jsem jí koupil. 

 

WhatsApp Image 2023-10-09 at 21.50.40.jpeg

image.thumb.jpeg.f8dcea46e2dc427b94043cc8ff964974.jpeg

 

nějak se mi tam nenahrála fotka toho o čem byl ten post, tak aby to dávalo smysl, tak dávám toho půlmíče ještě jednou i když chápu, že to neni nějaká extra porce. 

WhatsApp Image 2023-10-09 at 21.50.40.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Strocek said:

 

nějak se mi tam nenahrála fotka toho o čem byl ten post, tak aby to dávalo smysl, tak dávám toho půlmíče ještě jednou i když chápu, že to neni nějaká extra porce. 

pekne cislo 👍

ja mam tiez jedno pekne 😉, i ked podstatne mensie

20230920_135132.thumb.jpg.d48da4c1454b2d10bc86760817e9ecc7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, safi napsal:

Potřeboval bych poradit. Včera jsem po dlouhé době vyrazil mimo Prahu v nočních hodinách a na polňačce jsem si uvědomil, že přední světla svítí až s určitým odstupem od auta. Viz první foto. Což je problém pokud zatáčím - do zatáčky nevidím. Tak jsem si zapnul mlhovky a ty zase svítil hodně do strany. Viz foto 2. 

Můj dotaz je: není blbé jezdit po obyčejných silnicilch v noci se zapnutými předními mlhovkami? Díval jsem se a neoslňují vůbec tolik jako hlavní světlomety…

 

IMG_5205.jpeg.945000a3bc5d911e69e312e97bdd3ae9.jpeg
 

IMG_5204.jpeg.23097362ee76134eb215efbf3543fcdc.jpeg

Houby vidím, ale jestli se bavíme o koncernu VW tak jsou světla blbě nastavena a oni sis tím v servise poradí. ( vlastní zkušenost s led světly Škoda ( mluvit) 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý týden v novém Mondeu a mega happy 😎 Výborný auto, potiché, super podvozek a dobré Sony audio z cédéčkem, které fajnově hraje, heč 😆 Dvoulitr navíc jezdí za tašku hrušek, kolem pěti se spolu držíme. Akorát přidělat závěs je trochu pakárna, musí to dělat pouze AD, protože se mění nějaký elektronický modul...no nic, jsem zase o třicet lehčí abych to zkrátil 😅 Ale auto super, baví mě v tom jezdit....

DSC_5428.JPG

 

DSC_5430~2.JPG

DSC_5425.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Slyšel jsem, že to tažné je ofiko drahé i proto, že mění i chladič a možná i další serepetičky kvůli zatížení vozidla. 

Tak se na to zeptej, jestli ti budou měnit nějaký el. modul jen kvůli parkovacím senzorům, tak by se to dalo udělat i levněji, dle mého názoru. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, African said:

no nic, jsem zase o třicet lehčí abych to zkrátil 😅

To si este v poho. Ja som chcel dat dorobit tazne na bawora, ale ked som videl tu cenu, som sa rozhodol radsej vymenit cele auto 🤣 

Screenshot_20231017_141133_SamsungNotes.thumb.jpg.bf9c93dd580b0f5be97d003a93d486aa.jpg

a to uz vraj po 10% zlave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bluman napsal:

To si este v poho. Ja som chcel dat dorobit tazne na bawora, ale ked som videl tu cenu, som sa rozhodol radsej vymenit cele auto 🤣 

Screenshot_20231017_141133_SamsungNotes.thumb.jpg.bf9c93dd580b0f5be97d003a93d486aa.jpg

a to uz vraj po 10% zlave

Ty vogo, tak to je dobrá morda 😅 No jo no, víš jak to je s těma opicema a banány 😆

To moco: Dělají to dle VIN a výbavy vozu, u nás chladič neměnili, pouze moduly kvůli senzorům a stabilizaci podvozku nebo co. Originál Ford 27 tisíc, alternativa 24, nic jiného není a bohužel to zvládne pouze AD kvůli kalibraci systému. Nová doba... 😐

DSC_5434.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si este v poho. Ja som chcel dat dorobit tazne na bawora, ale ked som videl tu cenu, som sa rozhodol radsej vymenit cele auto  
Screenshot_20231017_141133_SamsungNotes.thumb.jpg.bf9c93dd580b0f5be97d003a93d486aa.jpg
a to uz vraj po 10% zlave
Tak to je ranec ale aspoň elektrický..Lexus NX- 44000,- za ručně odjímatelný, takže taky žádná hitparáda..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Prochy68 napsal:

Diky, ja si to myslel, je to jako Focus.

I Kuga, dnes jsem koukal na novou, nějaké cenové zvýhodnění z melouna na osmset, 2,5L v hybridu a za ty prachy se mi upřímně líbila. Dneska když vidíš třeba stejnou třídu Pažouta za ty samý prachy a v tom 1.2 motor tak se ti hnedle skřivý huba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

I Kuga, dnes jsem koukal na novou, nějaké cenové zvýhodnění z melouna na osmset, 2,5L v hybridu a za ty prachy se mi upřímně líbila. Dneska když vidíš třeba stejnou třídu Pažouta za ty samý prachy a v tom 1.2 motor tak se ti hnedle skřivý huba ...

Ja zvazoval tusim tu predchozi, ale ma to malej kufr pro ceskyho turistu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, exBURN napsal:

Ty jo já nechápu ty přípravy tažných, že nejsou z výroby.... i u škodovky to člověk musí v konfigurátoru přihodit, jinak je to pak za raketu.

 

Pěkně popsáno panem Vaculíkem ze Světa motorů zde: https://www.auto.cz/tazne-zarizeni-novych-automobilu-proc-uz-nekde-s-kouli-nepochodite-128002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, juk napsal:

Bych asi koukal, kdyby mě řekli že nejde dodělat tažné zařízení 😅 Ale je pravda, že každý soudný člověk když kupuje auto, tak trochu nahlédne do TP .... Mě také třeba překvapila Toyota Corolla Hybrid, že právě kvůli tomu hybridu má bržděný i nebržděný vlek max jenom 750kg, to je taky masáž. Na to je také potřeba dát si bacha, má to většina hybridů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, wawrik napsal:

To predsa nezávisí od toho, či je niečo hybrid alebo nehybrid, ale od dimenzovania chladiacej sústavy - či je to auto schopné uchladiť vysoký výkon aj dlhodobo. A to sa dnes v rámci šetrenia týka všetkých áut.

Aha, tak to by pak vysvětlovalo tu položku "ventilátor chladiče" u blumanovy nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...