Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ja se rad jezdim jen tak projet. Vycistit hlavu. Stres z prace a doma dve urvany miminka. Udelam si tak jednou za dva tejdny takovou vyjizdku plus minus 300km. No a zrovna pred tejdnem jsem takhle jel podel reky u Kamyku nad Vltavou, kocham se a najednou zacne za mnou troubit 3er compact, jel jsem asi 60... Chudak me nemohl predjet v tech zatackach az na Sedlcanskou asi 5km, ani pustit ho neslo. Takze az potkate nejpomalejsi CLS v bezovy perleti, tak to jsem ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to řešil, nakonec vyřešil odstraněním všech folií (po předchozím majiteli), na technický už to tentokrát neprošlo:-). Z venku to bylo moc hezký, ale fakt je, že zevnitř vidím teď mnohem líp ven;-).

 

Nicméně dozvěděl jsem se toto:

 

Všechny slušný folie mají atest, jak už psali kolegové.

 

I čelní a přední boční můžeš teoreticky zatmavit, ale musí být zachována propustnost světla 75 resp. 70 procent. Takže záleží na tom, jak moc jsou skla tónovaný z výroby, některý o kousek zatmavit půjdou, některý ne.

 

Zadní okno nesmí být zatmavené v místě třetí brzdovky, tedy pokud je brzdovka za oknem samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle všechno vím, jen všude kam koukám tak je napsána věta ze není schváleno na M1 vozidla. Tak nvm pravé.

A atest by měl přiložen k tomu (míní samolepka) kde je propustnost, výrobce a pravé schválení pro provoz na PK.

Možná budu mimo mísu, ale asi bych se obrátil na min. dopravy s dotazem. Mají tam mít i seznam schválených výrobců ( tedy s atestem ) a podle něho bych se řídil. Tohle by mělo být i na jednotlivém STK, ale doprava by měl být garant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozadu je to jedno, klidně si to obij sádrokartonem, tam atest nemusí být. 

Dopředu bych nic nedával, protože když tam něco dáš, aby to prošlo, tak to stejně bude vypadat jako by jsi tam nic neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozadu je to jedno, klidně si to obij sádrokartonem, tam atest nemusí být.

Dopředu bych nic nedával, protože když tam něco dáš, aby to prošlo, tak to stejně bude vypadat jako by jsi tam nic neměl.

I v zadu musíš mít atest

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...