Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Díky za rady! Čo mi nakoniec pomohlo bolo to, že som sa nas… naštval a vytrhol plastový dekel isofixu z auta, viď. foto. Potom to šlo jedna báseň. 
IMG_7413.thumb.jpeg.36b5266be003943be85ae1dc4846f808.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 4. 2024 v 16:43, Peto86 napsal:

Díky za rady! Čo mi nakoniec pomohlo bolo to, že som sa nas… naštval a vytrhol plastový dekel isofixu z auta, viď. foto. Potom to šlo jedna báseň. 
IMG_7413.thumb.jpeg.36b5266be003943be85ae1dc4846f808.jpeg

Škodovku neznám, ale to tam mohlo zustat po jiný sedačce. Jako že to neni origo součást auta, ale bylo to příslušenstvím k jiný sedačce, my takovou věc měli ke konkrétní sedačce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autoškola..😀. Po zácviku už budu mít jen doutník v ruce a nohy nahoru. Jen ta stolička je ještě nutná. A pemprska taky, kdyby se šlo při nějakém manévru do rizika😂

20240501_152708.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, varjag napsal:

Autoškola..😀. Po zácviku už budu mít jen doutník v ruce a nohy nahoru. Jen ta stolička je ještě nutná. A pemprska taky, kdyby se šlo při nějakém manévru do rizika😂

20240501_152708.jpg

Ta pamperska je pro koho? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, childe napsal:

Ta pamperska je pro koho? 😀

Pro mě samozřejmě. Mladej je v totalním klidu😂

 

S ledovcem cajk, ja ho pak postavil na pivní přepravku, takže viděl vršky stromů na břehu🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, varjag napsal:

Pro mě samozřejmě. Mladej je v totalním klidu😂

 

S ledovcem cajk, ja ho pak postavil na pivní přepravku, takže viděl vršky stromů na břehu

Hned jsem klidnější, že to má někdo pevně v ruce (myšleno mladej) 👍 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, varjag napsal:

Pro mě samozřejmě. Mladej je v totalním klidu😂

 

S ledovcem cajk, ja ho pak postavil na pivní přepravku, takže viděl vršky stromů na břehu🤣

Jede na přístroje, ne asi.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2024 v 18:52, varjag napsal:

Autoškola..😀. Po zácviku už budu mít jen doutník v ruce a nohy nahoru. Jen ta stolička je ještě nutná. A pemprska taky, kdyby se šlo při nějakém manévru do rizika😂

20240501_152708.jpg

Malej musel bejt stastnej jak blecha, parada 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, honza71 napsal:

Malej musel bejt stastnej jak blecha, parada 👍

Hele normálně nevydrží sedět ani mezi dvěmi sousty večeře, tady stál hodinu na místě😁👍🏻. Mám manuál, jak na něj, když budu potřebovat výdech.  Jen to chce hodně volného prostoru před sebou, pluli jsme cikcak jak ožralí😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: V mém Outlanderu PHEV bych rád vyměnil repro za lepší. Bohužel před 3 lety nebyly peníze na nejvyšší výbavu s lepším audiem. Chtěl bych vyměnit továrních 6 reproduktorů za lepší. Nějaké doporučení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tema Rexton se nakonec vyresilo docela dobre a je doma uplne jinej stroj, ale k nadseni vsech clenu rodiny. Ano, sedan s xdrivem neni terenak, ale nastrah obyc jezdeni rodiny jiste zvladne. Kvalita jizdy je ale celkem neprekvalive uplne jinde. A vizualne se mi ta sestka libi moc, je to originalni a zdaleka ne tak oduly jako byla 5GT :)

20240429_202810.thumb.jpg.095634110761fb1c4e46d9a6baac1789.jpg

20240507_145342.thumb.jpg.bfc82e5fdc43ba343467cb26f21829dd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@H-B Gratulujem k skvelej volbe 👍, urcite nebudes lutovat. Toto je defacto 7-ka s "rodinnym" kufrom, takze uplne iny level ako Rexton 😉. Aku to mas motorizaciu a vybavu?

U nas bolo v rodine 6GT 4 roky a az mi ho je luto teraz predavat 😪. Dokonale rodinne auto 🥰, takzo najdes nieco lepsie. Aj ked teda mne sa podarilo (inak by som nemenil), ale to je zas uplne ina liga.

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, bluman napsal:

@H-B Gratulujem k skvelej volbe 👍, urcite nebudes lutovat. Toto je defacto 7-ka s "rodinnym" kufrom, takze uplne iny level ako Rexton 😉. Aku to mas motorizaciu a vybavu?

U nas bolo v rodine 6GT 4 roky a az mi ho je luto teraz predavat 😪. Dokonale rodinne auto 🥰, takzo najdes nieco lepsie. Aj ked teda mne sa podarilo (inak by som nemenil), ale to je zas uplne ina liga.

Jasne, to se vubec neda srovnavat, jsou to proste uplne jine kategorie, to predevsim.

Je to 630d, Luxury Line, vybava vlastne vse krome night vision, roletek, koule a pano strechy.

Ta kvalita jizdy na vzduchu je super. Kufr samozrejme v absolutni velikosti mensi, ale za nedlouho nam odpadne kocarek, tak to pujde. Docasne asi stresni box, pro tech par nutnych momentu v roce.

Na co jsi presel :)?

Upraveno uživatelem H-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, H-B napsal:

Tak tema Rexton se nakonec vyresilo docela dobre a je doma uplne jinej stroj, ale k nadseni vsech clenu rodiny. Ano, sedan s xdrivem neni terenak, ale nastrah obyc jezdeni rodiny jiste zvladne. Kvalita jizdy je ale celkem neprekvalive uplne jinde. A vizualne se mi ta sestka libi moc, je to originalni a zdaleka ne tak oduly jako byla 5GT :)

20240429_202810.thumb.jpg.095634110761fb1c4e46d9a6baac1789.jpg

20240507_145342.thumb.jpg.bfc82e5fdc43ba343467cb26f21829dd.jpg

Moc hezký. 👍🏻😁. Za mě ale existuje možnost jak z těch dvou úplně odlišných kategorií, offroad a velký sedan na vzduchu, udělat prostě jednu😁

20240227_170823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, varjag napsal:

Moc hezký. 👍🏻😁. Za mě ale existuje možnost jak z těch dvou úplně odlišných kategorií, offroad a velký sedan na vzduchu, udělat prostě jednu😁

20240227_170823.jpg

Diky a mas pravdu, ale tam jsme trosku na jinych nakladech, rekl bych :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...