Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Je to korupce a prohnilej klientelismus, aby Tě za tu štangli Vysočiny nezavřeli, jako exemplární případ, Martine :D :D ...

 

Zlý Jabko: ať je to hlavně bez komplikací a po narození zdravé!

No když mi na Karlíně zařídí parkovací stání, tak ho možná nenapráším :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korupce to není, měl bych se rozdělit, ale to radši ten Poličan celej vdechnu :-)).

Tak Policanek jo? Ja myslel Junior a ty takhle :) . Dobrou chut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc me potesilo ze jsem po 3 letech konecne zjistil svoje heslo na svem vlastnim notebooku :clap:  abyste se tolik nedivili, menil jsem ho v dobe rozpadu manzelstvi, kdyz jsem byl asi dva tydny na praskach na nervy :lol2: :lol2: :lol2:  aby ho bejvalka neobjevila tak jsem si ho nikam nezapsal, a od te doby jel jen na fingerprintech, heslo jsem za dva dny zapomnel a od te doby jsem tri roky trnul strachy ze mi ta ctecka otisku prestane fungovat :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle me potesilo moc.

http://zpravy.idnes.cz/stihac-emil-bocek-raf-spitfire-dk8-/domaci.aspx?c=A160608_111750_domaci_jw

 

Kdyz jsem si pred casem precetl o tomjeho prani, tak jsem to u nas v praci navrhoval, ze bychom to mohli zaplatit jako nasi kazdorocni charitativni akci, ale z nejakejch uplne nesmyslnejch duvodu to udajne neslo. Jsem fakt rad, ze se mu to nakonec prece jen splni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...