Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Že se povedla včerejší oprava :-)

:D 

 

"Ty hodinky, co jsme dostali, to byl zase nějaký óbrpočin Luftjardy. To byla nějaká vadná série, či co, určitě to dostal někde za hubičku. Mně šly nejdýl, skoro třičtvrtě roku. Oprava stála přes sedm tisíc, dodnes je mám v šuplíku, aby po mně děti měly památku, když už se nedají používat. A na to taky nezapomenu. Tuto značku opravuje jediné klenotnictví v Pařížské ulici. Tak jsem se tam vydal a hned u vchodu jsem zjistil, že to nebude jen tak a je to mimo můj naturel. Dveře mi otevřel olivrejovaný vrátný a ukázal mi, kam se mám vydat po vysokém koberci. Tam jsem ty hodinky vytáhl z kapsy, a že mi nejdou. Veliký úžas a prý:

?Moment pane!!? Odběhl dozadu, odkud si přinesl semišový polštářek, na něj mi ty moje óbrhodinky opatrně položil a posvátně odnesl do dílny. Z druhé kapsy jsem vytáhl svoje staré Breitlingy, u kterých mi chyběla stěžejka, co drží pásek u ciferníku.

?Prosím vás, teď jsem bez hodinek, neměli byste tady nějakou stěžejku na tyhle hodinky??

Vzal to štítivě do ruky a povídá:

?A to je co, tohleto?? A to mě nastartovalo:

?Vážený pane, to jsou Breitlingy, originál za 40 USD z Dubaje. Na rozdíl od těch vašich, co jste odnesl jako svátost a chcíply po roce, tyhle jdou už čtyři roky na minutu přesně!?

?No já jen, aby vás ta stěžejka nepřišla dráž, než celé hodinky,? povídá na to ten chlap.

?To není vaše starost, tady platím já,? začal jsem si hrát na milionáře. Opravili mi je, za 90 korun. Ty ?značkové? třeba budou někdy sběratelským kouskem, s tím logem ČSA a moje mají vyraženo číslo 11 z 50ks série. Další inaugurace už tak honosné nebyly, pak už se ani nerozdávaly ty hodinky, až to zase zaniklo docela."

 

zdroj: https://www.planes.cz/cs/article/100614/pameti-stareho-praskare-23-dil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo im bolo? Veď 7750 sa nekazí :)

Radost mi nezkazíš :-). Naposledy jim upadla ručička chrona ( ta co je teď červená, protože originál z limitky modrou, prostě neseženeš ).

Vojto, tak nějak. Mám je cca dva roky a oprav už pár za sebou mají. Takhle bych ale sloníka neprodal :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady celý týden ani howno. Furt hrozí, ale zatím momentálně 31 ve stínu :-(

Všechno bude, Jene.

 

Taky si to užívám. Sedím na dvorku a poslouchám ten tlukot kapek. Momentálně snad lepší jak tikot hodinek

Já taky ... chčije a chčije ... do toho bouří, tohle mám na létu rád. Ta vedra mě ale ničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že konečně taky vytáhnu paty z baráku :-) :-) :-) Potápěčské instrumenty připraveny, tak hurá za velkou modrou, se těším.....yes.

Veď furt si niekde inde. Sa máš. Pekne si žiješ ten život :) Skoda, že veľká väčšina populácie to má tak ako ty v tom podpise. Hlavne sa tu s nami aj naďalej del o fotky a zážitky  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď furt si niekde inde. Sa máš. Pekne si žiješ ten život :) Skoda, že veľká väčšina populácie to má tak ako ty v tom podpise. Hlavne sa tu s nami aj naďalej del o fotky a zážitky :)

Dokud to jde, to říkám hlavně sám sobě protože nikdy nevíš, však to znáš...S kamarádem jsem nedávno domlouval grilování, ten jel s kamionem do Holandska, tam z něho vystoupil, lehnul a místo grilovačky jsem šel na funus. Čtyřicet šest roků, infarkt, takže nic neodkládat a konat dokud to jde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na mě si se vyprdl -komunikovali jsme o výpravě a skutek nikde.

Potápěčskými instrumenty myslím hodinky :-) Potápění mám zakázané kvůli zranění na uchu, jinak samozřejmě z JAR na tebe myslím a dám určitě vědět, ale zatím není v plánu a to ani příští rok :-( Ale ani nevíš jak moc mě to tam táhne, můj druhý domov, jak se rozhodnu, určitě dám vědět....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...