Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Zatím jsem z 10 dnů vynechal jen 2x z pracovních důvodů. Mám pocit, že mě to strašně nabíjí a to ráno je pak úplně jiné.

to mas dobre, ja jsem po plavani dycky byl dost unaveny. rano me to dokaze tak akorat probudit. behem dopoledne pak dorazi unava a silena chut na spanek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je fakt zajímavé sledovat, jak se tělo naučí v té vodě fungovat efektivně. Tempa záběrů mám prakticky pořád stejná, ale už jsem zrychlil z původních 2:25/100m na průměr 2:10/km a to střídám prsa (2:20/100) a kraul (2:00/100). Hlavně je fajn, že už to udejchám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je fakt zajímavé sledovat, jak se tělo naučí v té vodě fungovat efektivně. Tempa záběrů mám prakticky pořád stejná, ale už jsem zrychlil z původních 2:25/100m na průměr 2:10/km a to střídám prsa (2:20/100) a kraul (2:00/100). Hlavně je fajn, že už to udejchám.

Tempa záběrů? Myslíš frekvenci? Myslíš délku záběru? Počet záběrů na danou vzdálenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tempa záběrů? Myslíš frekvenci? Myslíš délku záběru? Počet záběrů na danou vzdálenost?

Tak nějak, na stejnou vzdálenost potřebuje míň pohybů ruk a zvládne to rychleji, než dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak nějak, na stejnou vzdálenost potřebuje míň pohybů ruk a zvládne to rychleji, než dřív.

No, píše, že tempa záběrů má stejná ... Ty děláš Pavlovi mluvčího? To není příliš populární povolání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne, jen jsem to tak pochopil. Jednoduše plave víc efektivně, líp drží tělo, dělá lepší záběry a má silnější nohy. A už jsem potichu... třeba je to jinak a narostly mu plavací blány mezi prsty. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne, jen jsem to tak pochopil. Jednoduše plave víc efektivně, líp drží tělo, dělá lepší záběry a má silnější nohy. A už jsem potichu... třeba je to jinak a narostly mu plavací blány mezi prsty. :-)

:) na bazénu teď byla 2 týdny odstávka, takže od zítřka zas budu chodit. Mám stejnou frekvenci, ale asi větší délku záběru a pevnější tělo. Nohy zatím vnímám, jako prostor ke zlepšení. Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...