Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky začnu se sebou něco dělat. Zkusím srovnat jídlo a začít zvolna pravidelně cvičit. Zatím jen doma, kliky, břicho, mám tu TRX, tak s tím zkusím něco provést.

 

Zkus mrknout na tento program https://transformers42.cz/, odpovídá to tomu, jak chceš začít a pokud budeš vše dodržovat, tak výsledky přijdou. Toho člověka znám, sám pod jeho taktovkou makám, i když teda v jiném programu, ale schválně jsem zkoušel i kombinaci přímo s tímto a funguje to. Samozřejmě za těch 6 týdnu nebudeš úplně jinde, ale nastartuje tě to, zjistíš co a jak, budeš k tomu mít i jídelníček, takže defakto přísun všeho, co potřebuješ a pak už je to jen na tobě. Hlavně to chce pak i pokračovat, nemusíš přímo programem, protože už budeš vědět co a jak, ale jde o to se pak na všechno nevykašlat, protože by to bylo k ničemu.

Případně pak dělá brutálnější programy, ale to už nejde z domova, člověk musí dojíždět k němu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě zkuste mrknout na toto.

Carnivore diet, už jsem slyšel o tom z několika zdrojů, ale tady to asi nejlépe vysvětluje + tam má další videa, ale já bych asi na to nenašel odvahu.

Mně vyhovuje večer si dát max zeleninu, přes den cokoli + pohyb a hubnutí pomalu jde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

zdar sokolíci

 

chtěl bych trošku shodit cejchu a říkal jsem si, že bych zkusil cvičení se švihadlem... chvíli jsem pravidelně jezdil na rotopedu, ale měl jsem z toho vždycky pak úplnou anestezii prdele a hlavně mě to dvakrát nebavilo... tak jsem si říkal, že bych zkusil ten provaz- prý je to docela dobrý na spalování.

 

Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně nemáte rovnou někdo tip na konkrétní švihadlo, který je dobrý pro začátečníka a zároveň ne moc drahý (kdyby mě to náhodou zas pustilo) :) návody jak vybírat mám z netu načtené, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost... Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprav žrádlo, švihadlem budeš pak tvarovat

Jj žrádlo jsem trochu upravil, hlavně co a kdy žeru a je fakt, že v kombinaci s tím občasným rotopedem jsem asi nějakých 5-6 kg sundal (asi za 2 měsíce). Občas samozřejmě polevím a zaprasím, např. včera na pivu :) jen mě prostě ten rotoped hrozně neba a hlavně když z toho slezu, necejtim fakt chvíli spodek... jinak dík za tip!

 

Karlos: Chápu narážku, ale já za to nemůžu, když toho tolik nabízej :) koukl jsem na web, viděl, že jsou různý materiály, s fičurama nebo bez, tak jsem se zeptal no...

 

cema: díky za tip, mrknu na to!

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švihadlo není vyloženě aerobní činnost, zkus nějaké jiné sedlo na rotopedu

 

a opravdu, bohužel, hubne se u stolu...

zkusil bych si vypočítat Makra zaregistroval se na Kaloricketabulky.cz a koupil váhu. Za pár týdnů si zvykneš a pokud se budeš snažit držet svůj vypočtený denní příjem, budeš v deficitu bazál+pohyb a ono to půjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že švihadlo je už docela hardcore záležitost, ale za zkoušku samozřejmě nic nedáš. 

 

Ad sedlo, kupoval jsem otci sedlo pro lidi, co maj problémy s prostatou, a nakonec jsem si ho koupil i sám (na kolo), a je fakt, že po něm pták tak nebrní.

https://www.vseprokolo.cz/sedlo-selle-smp-trk-medium-cerne-210401?gclid=EAIaIQobChMIyJb83s-d3wIVBZ7VCh2CaQa3EAQYBCABEgJHP_D_BwE

 

Jo a to otcovo na podzim sundám (má kolo na chatě) a dávám ho na rotoped.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já se ve fitku stydím... jsem přesně takovej ten jantar co vleze na stroj, se kterým neumí, rozešteluje ho, deset minut se na něm trápí a jde zas na jinej... jednou, ještě na škole, jsem měl nějaký posilovací ambice tak mi naši k Vánocům dali asi deset lekcí s osobním trenérem, kterej mi docela nakládal tak, že jsem nemoh pak dycky dva dny chodit a cejtil jsem se tam jak největší sračka (což jsem samozřejmě byl/jsem) :D takže když už tak se snažím trochu trápit doma.

Je fakt, že na tom rotopedu jsem se dycky pěkně zpotil až to ze mě lilo, jen ta prdel no... přitom na regulérním kole jsem tohle nikdy neměl....mrknu na ty jiný sedla asi no. A švihadlo zatím ňáký obyč na zkoušku

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nekdo zkušenost s online tréninkem? Ma to smysl?

 

Libi se mi myšlenkya, že to ušetří čas, když na mě bude někdo zlej, tak ho vypnu.,...

 

V práci máme možnost využít to na 4 měsíce free. Tak jestli to k něčemu je?

 

Do fitka nepůjdu, času je málo a myslím si o tom svy... cvičím doma, běham za barákem v lese/na dráze a doma máme něco jako věšák na prádlo, na čem taky 3x do týdne útru prach hodinou pohybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...