Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přílohy bych nevynechával, jen bych si místo knedlíků nebo hranolek/am.brambor dal obyč.vařené brambory, semolinové nebo ještě lépe celozrnné těstoviny. K omáčkám je super kuskus(je to prakticky jemná těstovina). Rýže taky dobrá.

Prostě spíš než snižovat sacharidy tak se vyhýbat tukům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přílohy bych nevynechával, jen bych si místo knedlíků nebo hranolek/am.brambor dal obyč.vařené brambory, semolinové nebo ještě lépe celozrnné těstoviny. K omáčkám je super kuskus(je to prakticky jemná těstovina). Rýže taky dobrá.

Prostě spíš než snižovat sacharidy tak se vyhýbat tukům

Možná jsem to zle napsal, samozřejmě že ne úplně vynechat, ale omezit přílohy. Smažené vůbec a nejlépe dušené a vařené přílohy. Prostě a jednoduše snížit příjem a zvýšit výdaj energie to je základ. Pokud někdo denně uběhne 15 km a udělá 50 kliků může jíst v podstatě co chce a stejně nepřibere.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke: to jsi mě tedy moc nepotěšil... svižná chůze je okolo 6km za hodinu?

 

Gustav: proč se nemám zadejchávat?

Investuj do sebe, kup si nějaký sportester s měřičem tepovky místo dalších mechanik, ať u té chůze můžeš sledovat ve kterém pásmu tepové frekvence jsi.

Běhat bys se 150 kily asi neměl. Zkus střídat plavání a chůzi, 4 - 5 hodin týdně, čím víc, tím líp. A hrábni radikálně do jídelníčku. Z tvé váhy bys měl jít poměrně rychle dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pochlubím, od ledna

SMP mínus jeden článek tahu

oblek z velikosti 60 na 56 (56 ale stále táhne přes ramena)

košile z 48 na 46/45 (dle střihu)

 

méně "sportovního" pohybu, více pohybu jako chůze

a razantnější zásah do stravy, to bude nej faktor

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rudy: Pokud neupravíš zásadně a radikálně jídelníček, což bude u tebe 95% hmotnosti (když pohyb nemusíš), tak můžeš chodit klidně celý den v kuse a skoro se nepohneš z místa. Vím, je to kruté, jídlo je droga, ale bez toho se nepohneš a musí jít skutečně o zásadní změnu. Ovšem nikoliv v množství, to třeba budeš jíst i víc, než teď, ale hlavně tom, co jíš. 

Pokud tuhle změnu podpoříš pohybem, půjde hmotnost velmi rychle dolů. Nordic walking je na začátek určitě fajn. Běh je při této váze naprostý nesmysl a ani bys nevydržel. Choď, podpoř to občas posilovnou (půjde to ještě o to víc rychleji) a najdi si něco, co tě baví. Teď v úvodu je celkem jedno co, hlavně se hýbat. 

Ale opakuju, bez radikální změny jídelníčku nezmůžeš vůbec nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rudy - tvl, kde jsi vzal takovou váhu chlape? Taky nejsem žádnej drobeček jestli si pamatuješ, můžu říct že pozoruju u sebe efekt sport = větší hlad = žádné hubnutí.

To jak chodíš je dobře. Vem si k tomu NW hole a vem to do kopce, pokud ses neodstěhoval tak tam nějaký určitě najdeš ;)

No a jak psali kolegové, přepni si v hlavě jídlo.

Nemusíš jíst podle pouček.

Vyházej lednici a mrazák a opovaž se koupit salám, párek, zmrzlinu,

chipsy, hranolky atd., zeleninou se nacpi jak chceš. Teorie že při

projížďce na kole si pak můžu dát svíčkovou se šesti stranou, to je

pro hubený, který nemají z čeho brát. Prostě nesmíš jist junk food.

A najdi si nějakou zábavu, aby jsi neměl čas jíst z nudy.

2x v životě jsem na tom byl stejně, jde to. Držím palec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garantuju vam vsem co se ohanite tepovkou,ze kdyz budete makat naplno na nejvyssi tepovku budete hubnout rychlejc,nez kdyz se budete prochazet/courat s tepovkou 120 za minutu.

Presne tak :). Dogma s nizkou tepovkou je prezity, mi tuhle rikal jeden zavodnik :).

Ja od ledna beham, prumerna tepovka 160 furt, mam 10 kilo dole a kondicka jde nahoru (zrychluju a ubehnu vic).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... ja 4x tydne beh (60km), 4x tydne posilka s vlastni vahou, 1x tydne box, 1x cviceni s cinkami vseho druhu... a vaha za posledniho pulroka vubec nic. A to myslim jim zdrave a rozumne, alkohol minimalne, zadne sladkosti, zadne chipsy, zadny fastfood... testoviny, maso, orechy, ovoce, zelenina, syry, tvaroh, jogurt, obcas osladim medem... furt mam pocit ze by tak 4-5 kg tuku mohlo jit dolu, ale nic. A ted babo rad. Hlavne mi nerikejte ze mam vysokou tepovku nebo ze proste zeru moc nebo nekvalitne. Bo nezeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... ja 4x tydne beh (60km), 4x tydne posilka s vlastni vahou, 1x tydne box, 1x cviceni s cinkami vseho druhu... a vaha za posledniho pulroka vubec nic. A to myslim jim zdrave a rozumne, alkohol minimalne, zadne sladkosti, zadne chipsy, zadny fastfood... testoviny, maso, orechy, ovoce, zelenina, syry, tvaroh, jogurt, obcas osladim medem... furt mam pocit ze by tak 4-5 kg tuku mohlo jit dolu, ale nic. A ted babo rad. Hlavne mi nerikejte ze mam vysokou tepovku nebo ze proste zeru moc nebo nekvalitne. Bo nezeru.

Asi Te nepotěším, ale vždy platí základní rovnice, ze buď přidáš pohyb, nebo uberes jidlo :D

Pokud chceš hubnout, musíš byt v kalorickem deficitu, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome - nová práce, daleko víc sedím v kanclu, skoro nejezdím, pohyb nula... Ještě mě napadá, když jsem se před 15 lety ženil, měl jsem 105kg...

Jestli ono to nebude manželstvím! :-)

Manželstvím to není . . . takže směle do toho, umřít mladej na nemoci spojené s obezitou přece nechceš! Byl jsem tam, jde to, držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od ledna do března - 12 kg na 110 a dál už ani ťuk. Úplně jsem vyloučil alkohol a pečivo s vyjímkou žitnýho chleba. Jím častěji a nepřežírám se. Co dál? Pohybu moc nedám, fakt mě nebaví se hejbat vyjma plavání a chůze. Jenomže Písek nemá slušnej bazén, tak dávám večerní procházky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...