Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Tak je to nejspíš pravda, po novém roce jsem běžel 10 km kousek od domu má to +80 m výškových takže nic moc profil a dal jsem to za 57,30s no a v úterý 55,30s ale asi bych to dal aj rychleji, poslední km už jsem se trochu šetřil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já dneska ráno 85kg (-8kg od 5.2.), takže paráda, skoro mám strach začít jíst normálně, že to zas poleze nahoru a přesunu se do druhého vlákna:-)

Tvé obavy jsou oprávněné, strava se musí změnit (a udržovat) tak, aby jsi vydržel takto jíst po celou dobu, kdy chceš být štíhlý a fit....je to hnus no. Ale kompenzuje to tzv.?cheatday?, jeden den v týdnu, kdo je dobrej, tak jednou za 14dní...pomáhá to udržet psychickou odolnost, ukojí to chuťové pohárky a máš se na co těšit.

Drastické diety končí vždy jojo efektem.

Já formu směřuji už 4 roky vždy na léto, podzim zima to moc neřeším, ale jak se oteplí, tak začnu makat ať se vlétě nemusím stydět sundat triko, zatím mi to vychází

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

já dneska ráno 85kg (-8kg od 5.2.), takže paráda, skoro mám strach začít jíst normálně, že to zas poleze nahoru a přesunu se do druhého vlákna:-)

jo, Honzo.. Z toho mám taky strach. Jak člověk dosáhne své váhy, už zase pomalu začíná blbnout.. Už se zapojuju nějaký to pivko, sladký atd. Taky mám strach, že to zas poleze nahoru. No, chce to se hlídat a všeho s mírou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako vím, co jíst a co ne. Ale dietní provoz je striktní, takže nekoukám nalevo napravo a jím jen co mám. v okamžiku kdy to uvolním, tak už to nemám striktně a v tom vidím ten problém. Každopádně vidím jako snesitelné nejíst pečivo, což je velké plus. Ale říkám si zase, že nic se nemá přehánět, je tedy "tak moc špatně" i kváskový chleba? Je to mouka, ale tak nějak jiná? Oproti rohlikům?

Další co z příloh preferovat? Teď  sem na zelenině, ale podle tabulky ideálně asi teda brambor, rejže a luštěniny.

 

post-20025-0-24883600-1522586154_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam to rikam tady furt,ze ty vase bezsacharidovy diety nejak nechapu.Protoze co se stane potom ze jo.Nejen,ze musite bejt na nervy nebo bez energie,ale jeste vas honi mlsna.

Neni lepsi si hlidat kalorie a vyvazenost stravy a jist skoro vsechno?Proc si nedat ke snidani proteinovy palacinky s jogurtem,nebo ovesnou kasi s jahodama ,na svacinu banan,k obedu kureci steak s bramborem,na svacinu zitnej chleba s lucinou a k veceri salat s kozim syrem?Kdyz vim ze k obedu budu mit vic treba bramborovy kase,prizpusobim svacinu a veceri jinak,abych to vykompenzoval.Nikdy me pak nebude honit mlsna a budu mit dostatek energie na cviceni.

Kdyz nebudu mit sacharidy k obedu klidne je tam napalim k veceri,zadnej problem.Chce to jen hlidat kolik toho snim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty, odkud je ta tabulka? 100gr hranolek nemá 3 gramy tuku ale tak 15,

bramborový knedlík nemůže mít méně sacharidů než pečené brambory, přidává se do něj mouka atd., rozhodně to nejsou spravné údaje.

 

I ta rýže je zcela mimo, kde by se vzalo tolik sacharidů v předvařené?

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam to rikam tady furt,ze ty vase bezsacharidovy diety nejak nechapu.Protoze co se stane potom ze jo.Nejen,ze musite bejt na nervy nebo bez energie,ale jeste vas honi mlsna.

Neni lepsi si hlidat kalorie a vyvazenost stravy a jist skoro vsechno?Proc si nedat ke snidani proteinovy palacinky s jogurtem,nebo ovesnou kasi s jahodama ,na svacinu banan,k obedu kureci steak s bramborem,na svacinu zitnej chleba s lucinou a k veceri salat s kozim syrem?Kdyz vim ze k obedu budu mit vic treba bramborovy kase,prizpusobim svacinu a veceri jinak,abych to vykompenzoval.Nikdy me pak nebude honit mlsna a budu mit dostatek energie na cviceni.

Kdyz nebudu mit sacharidy k obedu klidne je tam napalim k veceri,zadnej problem.Chce to jen hlidat kolik toho snim.

Romane presne. Vystihl jsi to pekne jak uz nekolikrat. Je to v hlave a kdyz se clovek hlida je to v pohode. Staci si psat kaloricky tabulky nebo neco podobneho a byt svedomity. Casem si vse sedne a hlava i organizmus si zvykne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak já úspěšně pokračuju, jsem na 103kg. Chvíli to stagnovalo, polevil jsem v jídle a dopřával si víc a na noc. Teď jsem ale ke Kettleru přidal převoz hlíny kolečkem po zahradě, denně tak 1,5-2hodiny - naložit, s plným tak 30-50metrů a zpět.

 

Kalhoty, co jsem koupil před měsícem na mně začínají zase viset, na pásku jsem se posunul celkem o 16 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já úspěšně pokračuju, jsem na 103kg. Chvíli to stagnovalo, polevil jsem v jídle a dopřával si víc a na noc. Teď jsem ale ke Kettleru přidal převoz hlíny kolečkem po zahradě, denně tak 1,5-2hodiny - naložit, s plným tak 30-50metrů a zpět.

 

Kalhoty, co jsem koupil před měsícem na mně začínají zase viset, na pásku jsem se posunul celkem o 16 cm.

Krásná práce! jsem na tom obdobně, -10 šlo dolů docela rychle ( 2,5 měsíce) a teď lítám nahoru dolů cca 2kg, nicméně už atakuju "120" :) Tento týden ji chci zlomit.  a potom už jen 10-15kg a budu spokojen.

Hlavně vydržet a nepolevit, ty zahradní práce jsou skvělé, sice po víkendu necítím rucenohyzáda, ale už jen ten dobrý pocit..

Tak pevné nervy a silnou vůli!   Než tu půjdou SZ, budou z nás modelky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad prilohy, nej je varena zelenina.

 

Z konvecnich pak normalni varene brambory. O chlup lepsi jsou pecene brambory ve slupce, coz ale nekdy byva kuchari vykladano jako opecene na oleji, coz je sakra rozdil.

 

Ryze je take dobra, treba kulturisti neji nic jineho. Basmati nebo natural je lepsi i nez ty brambory.

 

"Junk" je vestinou, co se nejak vice upravuje - hranolky, krokety, kase, knedliky, predvarena ryze, toho by se mel clovek tak jako tak vyvarovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad prilohy, nej je varena zelenina.

 

Z konvecnich pak normalni varene brambory. O chlup lepsi jsou pecene brambory ve slupce, coz ale nekdy byva kuchari vykladano jako opecene na oleji, coz je sakra rozdil.

 

Ryze je take dobra, treba kulturisti neji nic jineho. Basmati nebo natural je lepsi i nez ty brambory.

 

"Junk" je vestinou, co se nejak vice upravuje - hranolky, krokety, kase, knedliky, predvarena ryze, toho by se mel clovek tak jako tak vyvarovat.

Zadnej druh ryze na tom neni kaloricky lip nez brambory.Ryze ma v prumeru na 100 g pres 300 kalorii.Brambory do 100 kalorii.I bramborova kase ma min nez ryze.Takze kdyz se chces hodne najist tak misto 3 kopecku ryze si muzes misto toho dat celej talir brambor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...