Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to mi povídej, to mě na tom sere nejvíc, když pominu to, že jsem rád, že jsem to odhalil brzo a neměl sem v podstatě žádný problém

 

píšou i 2 roky:-(

Tak to mas fakt stigro, u mamky se to odhalilo pozde- uz na to ma duchod a boli ji kazdej krok. At se vylecis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem zjistil, že největší úbytek váhy v minimálním čase se mi podařilo získat potom, co jsem zjistil, že mě podvedla přítelkyně a rozešla se se mnou. Vlastně nejdřív se se mnou rozešla, že budem jako kamarádi a následně tak nějak vyplynulo, mě nějakou dobu už podváděla.

 

1 měsíc a 6 dní ... 8,1 kilo dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem zjistil, že největší úbytek váhy v minimálním čase se mi podařilo získat potom, co jsem zjistil, že mě podvedla přítelkyně a rozešla se se mnou. Vlastně nejdřív se se mnou rozešla, že budem jako kamarádi a následně tak nějak vyplynulo, mě nějakou dobu už podváděla.

 

1 měsíc a 6 dní ... 8,1 kilo dolů

 

ještě vydrž, já takhle zhubnul 20kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ciwe, po 15 letech už se kvůli hubnutí rozvádět asi nebudu...

Pro tebe mám tajnej typ :-))- onehdá mi zlomil fotbalovej míč a kopačka protihráče čelist, 6 týdnů zadrátováno a dolů šlo cca 18 kg ( nebýt posera a nebát se zase té bolesti při následném rozhejbávání, tak bych si tuhle dietu snad dal znovu ). Jinak, já teď 9 dní nové hodinky, ze stresu, abych je někde neodřel a podobně dole 1,5 kg ( ale asi to nevydrží ).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...