Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, RomanP napsal:

Jo, to znám. Taky máme s manželkou jiné rozlišení na tyhle věci.

Mě třeba sere takový ten kartáčovaný povrch myčky a digestoře, zmasakrovaný hrubou stranou houbičky na nádobí, zatímco ona to asi nevidí...

🙂

Tvoje zena si asi nenalepi paranoidní samolepku na spodek rámu kola, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ houbička je svině, jenže jak to vysvětlit? Taky mě to vytáčí, zrasený nerez věci broušený i leštěný. Jak ze smetiště. 

Pak slyším: potřebujeme novou konvici, tahle je už stará poškrabaná. (ještě v záruce)

A kua kdo jí asi poškrábal? Nevysvětlíš

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Murphy97 napsal:

🙂

Tvoje zena si asi nenalepi paranoidní samolepku na spodek rámu kola, co?

Tak, ona je přesně ten typ, co bude jezdit klidne bez polepenýho rámu 🙂 ...hipík.

Tohle všechno mělo zaznít spíš v "co mě právě naštvalo" protože mě to štvě. Nevadí mi, když se věci odporoučí stářím, nebo jejich použítím, ale když se s nimi zachází jako se spotřebákem na jedno použití.

Jo a dveře máme také u kování odštíplé, od dvojího odemykání záměčnickou pohotovostí. A jako bonus i od nějakého lepidla na kterém byla vánoční nebo velikonoční výzdobička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RomanP napsal:

Tak, ona je přesně ten typ, co bude jezdit klidne bez polepenýho rámu 🙂 ...hipík.

Tohle všechno mělo zaznít spíš v "co mě právě naštvalo" protože mě to štvě. Nevadí mi, když se věci odporoučí stářím, nebo jejich použítím, ale když se s nimi zachází jako se spotřebákem na jedno použití.

Jo a dveře máme také u kování odštíplé, od dvojího odemykání záměčnickou pohotovostí. A jako bonus i od nějakého lepidla na kterém byla vánoční nebo velikonoční výzdobička.

Tak tohle hodne boli. I me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženské... věcí doma si neváží, ale své kabelky jako v peřince...  ani je na zem neodloží, protože to přináší smůlu...... a pak ti vojebe o patník 18" nové R-line kola ze všech světových stran.

#justlive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, moco napsal:

Ženské... věcí doma si neváží, ale své kabelky jako v peřince...  ani je na zem neodloží, protože to přináší smůlu...... a pak ti vojebe o patník 18" nové R-line kola ze všech světových stran.

#justlive

Nesmíš půjčovat své vozidlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...