Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Modrá je modrá, Stříbrná je stříbrná a Zlatá je zlatá :) Fakt.

Stříbrná a zlatá jsou až při obratu nad X ročně, tuším ale jen tuším to bylo Stříbrná nad 500tis a zlatá nad milion? Tak nějak. A když nesplníš ten rok obrat tak ti z karty seberou "privilegia" což je v současnosti jen to parkování a vstup u parkoviště. 

Vychází to z nějakého modelu kdysi, kdy jsi dostal z obratu nějaký bonus, to už není, místo toho nastavují velkým odběratelům delivery a individuální ceny na některé položky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycházej z toho, že část nad 12 by měla být o něco kratší, než část pod 6, samozřejmě dle typu spony.
Ďakujem, mne to síce vychádza presne naopak, ale skúsim to takto. A na spone mikroregulacia je jedno ktorá dierka sa nastaví pri skrátení, alebo najlepšie na najvolnejsiu aby sa dalo uťahovať ... Blbé otázky ale tak nejak to nemám zodpovedané...

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Anton_ napsal:

Hmm, ty jsou😀

Bohužel nepomůžu, moje jsou rozebraný. Jo ale ještě mě napadá že zlatý a stříbrný mají rozšířenou otevírací dobu, tak využít toho a jezdit tam v nějakou nekřesťanskou dobu, to tam bude prázdno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem, mne to síce vychádza presne naopak, ale skúsim to takto. A na spone mikroregulacia je jedno ktorá dierka sa nastaví pri skrátení, alebo najlepšie na najvolnejsiu aby sa dalo uťahovať ... Blbé otázky ale tak nejak to nemám zodpovedané...

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Miktosponu bych povolil na maximum, utáhnout o ty mm lze vždy a podstatně jednoduššeji, než ubírat článek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Frostie napsal:

Vycházej z toho, že část nad 12 by měla být o něco kratší, než část pod 6, samozřejmě dle typu spony.

Z čeho prosím vycházíš?

Já totiž mám delší vždy nad 12. A vycházím z toho, aby bylo více článku na vnějším obvodu zápěstí. 
Rád se poučím, pokud jsem žil v omylu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevadí skúsil som to tak aj tak a sám zistil ako to má byť. Ako my to vyhovuje. Zistil som, že seikacke ťahy s pinmy nie je také ťažké skracovať a dostal tým prax. Môžem zaobstaravat ďalšie kusy

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to opět tady. Máme doma dost tvrdou vodu, což klasicky odnáší konvice a baterie. Tam koncovky rozeberu a vyčistím. Ale u sprchy máme nerozebiratelnou, takže pokud se s tím člověk nechcě nimrat, tak je průběžně na vyhození.

Máme zkušenosti s nějakou variantou, co jde rozebrat a vyčistit? Nebo jsem koukal ještě na toto: https://www.siko.cz/rucni-sprcha-siko-samocistici-bila-sikobsrs332/p/SIKOBSRS332

Má to smysl? Jo, velikost cca těch  cca 12 cm. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si hlavicu s pogumovanymi dierkami, kludne najlacnejsiu, cas od casu len prejdes po hlavici prstom a kamen nema sancu.

Inak pokial by si chcel tu tvrdost z vody vazne odstranovat, tak jedine chemicky a pomerne draho, vsetko ostatne (vselijake dratiky ktorymi omotas trubku apod) je podla mna na urovni placebo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...