Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Čoveče ti nevim, pivní sklo je lité - tzn. udělat licí formu a odlít to, o tom dost pochybuju. Vyfouknout by to taky šlo, i když v tloušťce půllitru... no... A i na vyfouknutí musíš mít nějaký kadlub, který musí někdo udělat, tzn, zaměstnáš minimálně dva lidi kterým to musíš zaplatit - a při dvou kusech se to teda moc nevyplatí. Snad kdybys našel někoho kdo fouká něco podobnýho tvaru, vázy řekněme a přilípnul ti k tomu ucho, ale upřímně si moc neumím představit, že bys našel skláře, kterýmu by se tohle chtělo dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, slabak napsal:

Prosim, dokazete me nasmerovat na nekoho/nekam, kde by byli ochotni mi udelat/vyfouknout netradicni 0,3 sklo na pivo? Bez ryti, venovani, proste jen nejake pekne sklo na pivo, s uchem nejlepe, idealne 2 ks. Diky

Na pivo půllitr https://www.sklenenyshop.cz/pivni-pullitry/nachtmann-pivni-pullitr-noblesse-0-5-l/?utm_source=dognet&a_aid=5abcdf953c303&a_bid=a7acd52b&chan=domovnabytek_cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasne, ze by to byla velka prcanice, to odlevat, ale treba to nekdy nekdo pro nekoho jiz delal, zkusil jsem to. Souhlas, ze tohle nikdo jako melouch po praci delat nebude a kdyz nahodou ano, nezaplatim to. Odkaz na sklo nachmann znam, diky za nej, ale neni to ono. Zkousim i Aukro, Bazos atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový zadání od ženy. Na chodbě je pojistková skříň, kterou chce "zakrejt" zarámovaným plakátem.

No moc se mi tam nechce vrtat, sice zkoušečka občas někde nepípne, ale nepřijde mi to moc přesvědčivý a nerad bych ty rozvody najebal.

Existuje nějaký fakt spolehlivý chemický řešení - nalepení nějakýho háčku nebo tak něco, abych se tomu vrátní vyhnul?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamut samozřejmě vyřeší plno věcí. Taky záleží jak ten plakát bude těžkej aby to nevyrvalo omítku v jednom bodě přece jenom je to povrchový lepení. Když teda lepit, tak bych to zkusil rozložit na víc háčků aby se rozložila ta váha toho plakátu. U vrtání (mám detektor) ale kolikrát kde si fakt taky nejsem jistej a když to nejde jinak (jinam), tak vrtám fakt jemně po kouskách a kontroluju. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, ale to máš přílepený na dlaždičkách (předpokládám). Na vomítce je to trošku jinak. Nedávno sem sundaval podlahovou lištu zalepenou ke zdi mamutem a šlo to jak pomásle, právě že to bylo na tý vomítce co jí vzal mamut sebou ani nekladla vodpor :default_smile:, takže bych byl na to trošku opatrnější . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, warann napsal:

Mám takový zadání od ženy. Na chodbě je pojistková skříň, kterou chce "zakrejt" zarámovaným plakátem.

No moc se mi tam nechce vrtat, sice zkoušečka občas někde nepípne, ale nepřijde mi to moc přesvědčivý a nerad bych ty rozvody najebal.

Existuje nějaký fakt spolehlivý chemický řešení - nalepení nějakýho háčku nebo tak něco, abych se tomu vrátní vyhnul?

Díky.

Dej to na neodymový magnety. Jestli má pojistková skříň plechový dvířka. A jestli nemá tak přišroubuješ plíšky na plastový dvířka.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...