Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Strocek napsal:

Pánové budu kupovat nabíječku na auto a moto baterku a mám v merku Optimate 6. Je to dobrá volba nebo by měl někdo lepší typ? 

https://www.battery-import.cz/nabijecky-4/tecmate-nabijecka-optimate-6-ampmatic--12v-6a--tm360/

Optimate nějakou mám už léta a slouží dobře. Dnes bych, ale vybíral něco od CTEKU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Strocek napsal:

Pánové budu kupovat nabíječku na auto a moto baterku a mám v merku Optimate 6. Je to dobrá volba nebo by měl někdo lepší typ? 

https://www.battery-import.cz/nabijecky-4/tecmate-nabijecka-optimate-6-ampmatic--12v-6a--tm360/

Mám Optimate (nějakou starší a obyčejnější než linkuješ) a funguje jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě řečeno, ony fungujou i ty nabíječky za pět stovek z obchoďáků. Jestli jsou lepší nebo horší, kdo ví? Na běžné nabíjení v tom asi velký rozdíl nebude, hlavní je vůbec něčím nabíjet a nenechat baterku chcípnout. Ale zas jsou jen pro menší proudy, větší baterie nabíjí dlouho. Ty dražší nabíječky taky mívají někdy víc funkcí, například EXIDE mají na sobě svítilnu a kromě nabíjení můžou fungovat i jako zdroj 13V. A někdy se hodí i možnost dokoupení příslušenství, vyměnitelné kabely nebo konektor pro připojení do vozidla aby se nemuselo blbnout se svorkama. Asi s žádnou se neudělá zásadní chyba. Akorát zrovna ty silnější EXIDE jsou prý nedostatkový, dodavatel nedodává, v Brně Čepek je má už dlouho vyprodaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Strocek napsal:

Na ty optimy jsem nezaregistroval nic špatnýho, takže to bude taková prověřená klasika. Ty CTEK nevim, že by někdo měl, takže nevim jak si stojí nebo v čem sou lepší.

Len pre potrebu referencie, mám CTEK MXS 5, spokojnosť. Aj s nabíjaním cez zapaľovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kluci sorry zkusim to i tady a požádám Vas o Tip na hotel, kde se slušně vyspim a dobře najím a v okolí si budu moci zkusit s mojí ženskou sněžnice. 
Myslim samozřejmě domácí kopečky a budu moc rád, když budete mít někdo kamaráda majitele .

Jde mi o druhý víkend v lednu nebo prvý vikend v únoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, dotaz ohledně pojištění.
Potřeboval bych vyřešit úrazové/životní pojištění a absolutně se v tom neorientuju. Zkuste mě někam odkázat, abych si to nastudoval, případně poradit, s čím jste spokojeni.
Jde mi hlavně o možné úrazy z hobby hokeje (typicky vyražený zub) a připadně marodování živnostníka.

Jsem totálně v lese :D

 

Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho pojištění, máte někdo pojištění "na blbost" (škoda způsobena zaměstnavateli) ale včetně škody způsobené při řízení služebního vozidla (i na něm) a tak aby to bylo platné i při služební jízdě v zahraničí (EU)?  

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi zde někdo poradit, kde sehnat ovladač na osvětlení ("lustr" v obýváku nejspíše Ikea)? Jak je to s těmito ovladači? Jsou to univerzální zařízení, nebo má každé světlo nezaměnitelný ovladač? Stačí zajít do elektra? Nechce se mi kvůli vadnému tlačítku kupovat nové světlo. Děkuji za ušetřený čas a peníze. 

 

IMG_3285.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, nemá někdo tip na firmu schopnou vyrobit vestavěné skříně? Dům je v Praze. Není to obdélník, ale zase nic moc složitého a je toho víc. Bohužel, moji dvorní dodavatelé evidentně díky téhle době najímají blbce a já nejsem zvědavý na servis uděláme vám navrh za týden a když je potom blbě, tak zas za týden se k tomu mužem vrátit. Takže za 14 dnů se nedostaneme nikam, ale cenu nasadí, jako by to bylo z masivu…..

Shanim tedy lidi, kteří rozumí dvě práci, víc nepožadují…. 
 Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...