Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, warann napsal:

Mám takový zadání od ženy. Na chodbě je pojistková skříň, kterou chce "zakrejt" zarámovaným plakátem.

No moc se mi tam nechce vrtat, sice zkoušečka občas někde nepípne, ale nepřijde mi to moc přesvědčivý a nerad bych ty rozvody najebal.

Existuje nějaký fakt spolehlivý chemický řešení - nalepení nějakýho háčku nebo tak něco, abych se tomu vrátní vyhnul?

Díky.

Chápu že ženské mívají různé debilní nápady (ne, tohle není rejpání do nebohého kolegy Kuncáka), mnozí zdejší jsou lemry co se zpotí už při pohledu na vrtačku a že doporučované magnety, loctite i oboustranka zarámovaný plakát unesou. Ale uvědomuje si paninka že rozvaděč musí být dle vyhlášky za všech okolností přístupný, nezastavěný nábytkem/harampádm a dle možností dokonce i viditelně označený? A že když vám někde něco vylítne a nebo nedejbůh začne prskat/doutnat/hořet, že nebude čas hledat za kterým obrázkem co máte a špekulovat jak ho bez "collateral damage" sundat a dostat se k jističům? Ať si to umění klidně pověsí před trezor a nebo (při redukční dietě) dveře od špajzu, ale před pojistkovou skříň fakt ne... Omlouvám se warannovi za možná expresivní vyjádření, ale zrovna mě šéf prudí s přezkoušením z 50/1978 :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Prochy68 napsal:

Presne tohle chce mit kazdej doma emoji28.png

Uděláš si z těch výstražnejch tabulek plakát, který zarámuješ a navrtáš to na tu pojistkovou skříň, ne...vyřešeno, dvě mouchy jednou ranou, bude to dle předpisu a paní bude mít plakát 🙂 🙂 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, urcite Kindle. Mam par let a super. Mel jsem predtim neco jinyho, dobry, ale Kindle lepsi. Ja bych to prirovnal k Applu. Jsou ctecky levnejsi, jsou ctecky s radiem, vodotryskem, fungujici jako kolobezka…ale ja chci cist a to umi Kindle skvele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

@ragu

@nickolas

a jakou vzít verzi 8 popř. 16gb stačí?

a co znamená verze s a bez reklam, že tam jako běhají nějaký pi..viny jako na fejsbuku?

Stačí, používá to MOBI formát, ty soubory jsou malý, pokud v tom teda nechce mít Alexandrijskou knihovnu.

S reklamama = při vypnutým displeji tam bude reklama a možná někde proužek, ale ne při čtení.

https://ebookexpert.cz/sponzorovanou-nebo-nesponzorovanou-verzi-ctecky-kindle/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, guzmic napsal:

Borci, jdu pro radu, mám za úkol koupit čtečku knih nějakej ten Kindl nebo co.

Jenže tohle jde totálně mimo mě, nějaký tip na model a výrobce.

Rozumná cena výhodou.

Díky za rady 

Mam Kindle aj PocketBook. Kazde ma svoje vyhody. Kindle je sviznejsi. PocketBook otvorenejsi.

Ale najdolezirejsia funkcia ktoru to podla mna MUSI mat je podsvietenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Ano, u čtečky velký .... samozřejmě i 800x600 lze pohodlně číst, nicméně písmena jsou kostrbatější než u vyšších rozlišení... už přechod z 800x600 na 1024x768 byl velmi znatelný (vlastní zkušenost)

Osobně mám vybranou tuto https://www.axos.cz/pocketbook-touch-hd3-632-metallic-grey/

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...