Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Jj, to me taky napadlo. Ale odezva je, ze to chce na adresu. 

Nic. Poradim si jinak. Holt tu postu zacaluje nebo ma utrum. Co se budu rozcilovat 😎

Občas něco koupim z ebay-kleinanzeigen.de .. když zjistěj odkud si tak se s tebou nechtěj ani bavit, když jim řekneš že máš účet vedenej v DE a peníze pošleš dopředu tak se baví, ale poštu do ČR si říkaj vždycky minimálně 15 eur, typicky 17-20-25 .. a předtim ještě spoustu keců o tom že to do ČR neposílaj a jestli nemáš někoho v DE komu by to poslali ... takže asi tak. Jinak nejochotnější sou z bavorska dle mých zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Jj, to me taky napadlo. Ale odezva je, ze to chce na adresu. 

Nic. Poradim si jinak. Holt tu postu zacaluje nebo ma utrum. Co se budu rozcilovat 😎

Tak buď to chce a zaplatí si poštovné na adresu nebo bude mít levnější poštu a kousek si pro to sjede, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funglovky nebo použité?

Já používám jauce.com - to jsou stránky umožňující nákup na Yahoo aukcích a na několika dalších webech. Sice tam člověk musí dát pozor na to, jak cena naskáče po započtení všech poplatků, ale občas člověk narazí na prima věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové zdravím, mám tu dotaz od jedné klientky z práce, kterej je úplně mimo můj obor. Nenašel by se mezi námi znalec umění, bazarista či odhadce? Potřebuji ocenit či spíše říci, zda se jedná o originál obrazu? Pokud zde někdo je, prosím SZ ( paní je 80, je na vozíku a manželka k ní chodí uklízet, takže jsem přislíbil, že se pozeptám ). Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepojede někdo do Curychu nebo Bernu? Nespěchá to klidně do konce roku. Případně nemá nikdo dobrého známého švýcara,který sem pravidelně jezdí?

Pokud ano blíže v SMS.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...