Jump to content

Co pijete?

31682
 Share

Recommended Posts

Momentálně piju Zweigeltrebe 2019 od Osičky.

Ale musím se pochlubit co mi přinesl Ježíšek. Příští léto zaplním, už se těším.

DSC_1693.JPG

Darkovej chlast (hlavne rumy), tj. baleni se sklenickama atd., je ode dneska v Bille v slusny novorocni akci, jakk loni. Bohuzel uz dost probrano. Zeleny Diplomatico za 599 Kc je uz fuc,  nicmene maji jeste za stejnku cenu Mantuano (to v oranz. tubě), aj. Sleva je i na levnejsi kousky jako rum republika, vodku atd.

Z destilátů mám rád rum (Barbados, Jamajka, Martinik) a slivovici, tak teď zkouším něco nového. A je to moc dobré :-).
IMG_20220112_191037-01.thumb.jpeg.41e2951c56cfc078110b0fbe1a0af91d.jpeg
Popiš trochu, někdy a někde jsem četl nebo slyšel že je to výborná brandy.Voni to hrozinkama a medem a chutná to jemně a hrejivě

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

před 18 minutami, Nick06 napsal:

Popiš trochu, někdy a někde jsem četl nebo slyšel že je to výborná brandy.Voni to hrozinkama a medem a chutná to jemně a hrejivěemoji38.png

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Měl jsem jen jednu skleničku, ale to, cos popsal, tak sedí 🙂. Až si dám někdy další, napíšu 😁.

před 11 hodinami, pepyczek napsal:

Z destilátů mám rád rum (Barbados, Jamajka, Martinik) a slivovici, tak teď zkouším něco nového. A je to moc dobré :-).

IMG_20220112_191037-01.jpeg

Tak tohle jsem pil naposledy před 10 - ti lety - úžasná záležitost, byť někteří měli problémy se zemí původu 😞

u nás včera takto

20220102_152425.jpg

před 5 hodinami, Irwinek napsal:

Tak tohle jsem pil naposledy před 10 - ti lety - úžasná záležitost, byť někteří měli problémy se zemí původu 😞

u nás včera takto

20220102_152425.jpg

Hmm, vedel by si porovnať s "obyčajným" 6 ročným? Tiež vôňa nadchne, ale chuť je taký priemer?

@Irwinek

Proč někomu vadilo, že to je z Arménie?

Demon's Share neznám, resp. jsem nepil.

Jestli máš rád nedoslazované rumy, doporučím něco s podobným názvem: Duppy Share, je to blend rumů z Jamajky (palírna Worthy Park) a Barbadosu (Foursquare) :-).

před 8 hodinami, huno napsal:

Hmm, vedel by si porovnať s "obyčajným" 6 ročným? Tiež vôňa nadchne, ale chuť je taký priemer?

Promiň, ale 6-ti lety jsem nepil, takže porovnat nedokážu. 

před 3 hodinami, pepyczek napsal:

@Irwinek

Proč někomu vadilo, že to je z Arménie?

Demon's Share neznám, resp. jsem nepil.

Jestli máš rád nedoslazované rumy, doporučím něco s podobným názvem: Duppy Share, je to blend rumů z Jamajky (palírna Worthy Park) a Barbadosu (Foursquare) :-).

Tak někdo se prostě nedokáže přenést přes to, že to ze " západu " není vždy nejlepší  🙂

Přiznám se, že k němu mám rád klobasky, hrušky sice miluji, ale tady jsou cítit jen okrajově, převládá chuť perníku. Za ochutnání určitě stojí. 

Diky, porozhlednu se po něm 🙂

před 4 hodinami, Irwinek napsal:

Tak někdo se prostě nedokáže přenést přes to, že to ze " západu " není vždy nejlepš

Kdysi, v roce 1901, byli i na soutěži v Paříži překvapeni původem a degustátoři dali svolení značce používat označení cognac. Přestože nepochází z této francouzské oblasti. Taky si raději dám Ararat než Noy. I když pochází ze stejné líhně