Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Já ho měl asi před čtyřmi lety a od té doby úplně zmizel z prodejen. Miloval jsem ho, plus mi byl sympatický objem 125 ml i to, že ten špricr šel odšroubovat a člověk to na sebe mohl šplíchat jako kolínskou a hlavně mi voněl víc než ten originál no... škoda ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jen ceny podivne

muj oblibeny Amouage Memoir Man 100ml u nich za 7200 Kc a parfums.cz za 3395 Kc (a jsou i levnejsi shopy)

 

Mně spíš přijdou podivné ceny ostatních e-shopů. Na oficiálním webu je za 280?, což de facto koresponduje s cenou v Ingredients.

https://www.amouage.com/fragrance/for-man/memoir/memoir-man.html

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Z tohohle low-endu mám teď EdT Live Big od Pumy a taky žádný zle, je příjemně osvěžující. Jinak jsem našel pod stromem Hugo Boss Scent ve variantě Intense EdP a je moc fajn. Měl jsem i EdT a taky dobrý, ale rozdíl ve výdrži tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento Channel jsem dlouho používal, ale přijde mi, že kdysi byl více "mužnější", teď je nějaký moc sladký. Mám i Chanel Allure Homme Sport, ten mi možná sedne více a pokud chci více kořeněnější tak používám Bvlgari AQVA Pour Homme Atlantiqve. V budoucnu chci vyzkoušet tuto https://www.maur.cz/speick-men-toaletni-voda-eau-de-toilette-50ml/ mám rád jejich kosmetiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tento Channel jsem dlouho používal, ale přijde mi, že kdysi byl více "mužnější", teď je nějaký moc sladký. Mám i Chanel Allure Homme Sport, ten mi možná sedne více a pokud chci více kořeněnější tak používám Bvlgari AQVA Pour Homme Atlantiqve. V budoucnu chci vyzkoušet tuto https://www.maur.cz/speick-men-toaletni-voda-eau-de-toilette-50ml/ mám rád jejich kosmetiku.

Ten zlatej je novej, tys mel s tin stribrnym pismem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil tendle Chanel a to je teda parada. Jemnej, svezi, nenucenej, ale vydrzi pekne dlouho.

 

attachicon.gif20181231_171806-1209x1209.jpg

 

Jsem kupoval manželce Gabrielle, ta je z něho nadšená a právě Blue jsem vyfasoval vzorek. Mě to naopak připadne hrozně silné, spíš taková ženská vůně také, ale je pravda že vydrží sakra dlouho, i po pár dnech z hadrů pěkně sálá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil tendle Chanel a to je teda parada. Jemnej, svezi, nenucenej, ale vydrzi pekne dlouho.

 

Kašli na maimstream a zůstaň u niche vůní. Už jsi zkusil něco od Etat Libre d`Orange? Třeba Je Suis Un Homme. Já momentálně ujíždím na Rien Intense Incense.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...