Přejít na obsah

www.StrapShop.cz


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stavím se (opakovaně) do fronty spokojených zákazníků. Objednávka přijata, termín dodání potvrzen někdy na první půlku ledna (muselo se objednat u RIOSů i od Hirsche) - ve skutečnosti dodávka během cca 10 dnů. A přes dnešní nářky někde jinde na fóru na adresu České pošty, pro strapshop funguje Česká pošta i teď před vánocemi naprosto korektně, i s sms avízem dodání.

 

Viktore, děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

I já můžu strapshop vřele doporučit. Objednaný řemen dorazil bleskově a když jsem se na ně obrátil s žádostí o radu, protože se mi ho nedařilo "spasovat" s origo překlápěčkou Breitling, rádi a ochotně poradili. Za mě super obchod! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také vřele doporučuji. Velmi vstřícně jednání, měl jsem cestu do Ovy, i přes nevhodnou hodinu jsem byl očekáván, koupil vybraný Hirsch Mariner ( ještě ukázka alternativ ), byl mi hned nasazen, odjížděl jsem velmi spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Chcem podakovat Strapshopu za vynikajúci pristup. Mal som dilemu medzi dvoma remenmi, Rios wave blue a dark blue. Napisal som im maila a do 10 min prisla kvalitna reálna fotka oboch vedla seba. Objednal som a za 2 dni od odoslania (na SR) je remen na ruke... Velka vdaka, spokojnost a vrelo odporucam! :)

post-22327-1429813751,25.jpg

post-22327-1429813783,77.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...