Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

 

 To v Česku nefunguje, protože tady je málo rovných lidí, málo rovných firem, rovných výrobců a tím pádem rovných spotřebitelů. 

No já si spíše myslím, že spotřebitelé se chovají "rovně" a hlavně tržně, když masově neskupují hodinky Prim Diplomat v ceně např. hodinek Omega Aqua Terra . Akceptovat Eltoní cenu znamená být entuziasta tzn. že koupím skoro cokoliv a skoro jakoukoliv částku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je dobrá nápověda, myslel jsem to tak, že křiváci sou eltoni, ježto mnohadesítkotisícovým cenám se lidi přizpůsobovat nebudou, koupili by to snad jedině v případě cen do výše jednoho platu a ne s nominálním vyjádřením kvartální závěrky investic někde v Eltonu a s úrokama pro Johna. Ty cifry akceptovat si mohou dovolit jen OSVČ s podílem ve zlatých dolech na Sibiři nebo vrátný z Lihového domu. Jinak jasná zpráva. 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě - pokud jde o ZL a jeho akce a aktivity, tak myslím, že je docela zajímavé toto

http://mtbs.cz/clanek/specialized-je-plnolety-v-plzni-otevrel-18-conceptstore/kategorie/servis/rubrika/bike-technika/offset/60

číst se dá i mezi řádky, mezi hodinkami bez politiky, ale se stejným úsilím a výsledkem. Nebudu to dnes  hodnotit,, ještě počkáme.

V každém případě je to pro mne více než zajímavost, a dík za tip má Mirek. Dopíšu to za pár dní, ale mi to vypadá docela jasně.

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi

z čeho seš zmaten, že je ochranná známka 1949 zapsaná, ale od října na ní probíhá řízení o zrušení?

http://isdv.upv.cz/portal/pls/portal/portlets.OZS.det?pozk=239880&plan=cs

fakt se bavím..., Nová limitka bez 1949, jen Spartak, ještě nic?

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi

tos mě rozhráb, takže v tom víně asi něco plave, bude to ten říjen...   :eek: , sorry, to byla slepá stopa, tak vlastně mám v tom hokej stejně jako Elton a MPM dohromady. :lol2: Ale nic, my se tu můžeme snažit analyzovat cokoliv, ale více záleží na tom, kdo má jaké informace. Tak já se dnes přikláním k tomu, že cigi toho bude asi vědět nebo alespoň tušit víc než já. Tak dobrá, od kdy teda probíhá ten pokus o zrušení 1949 a v jakém je to stadiu, když se už neobjevilo toto logo na nové limitce?

*

mazzi

no já sem to zase louskal nejen tady na celém serveru, ale i na těch odkazech co platí a co je v řízení o zrušení, nakonec mám další poznatek, ale z toho nic konkrétního neplyne, jen mě to zaujalo. A sice profese ZL a cyklistika v podání MPM, fantazii se meze nekladou, takže kdyby zvládli vyrazit se Škodovkou na Velkou dámu to by byl masakr.  :)

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu už padlo... O Zdeňkovi Löffelmannovi, Miloslavu Holém, Aleši Fleischmannovi a dalších zúčastněných nic nevím, ale fakt, že se Libor Hovorka vrací do Eltonu do své funkce, také o n?čem vypovídá. Minimálně na mě to působí tak, že se s demontáží firmy zatím nepočítá, k tomu by šéfa vývoje asi nepotřebovali.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...