Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Předsedou představenstva se stala s.r.o., která měla podle obchodního rejstříku jednoho zaměstnance a ve zveřejňovaných letech od začátku 2006 - 2010 každý rok ztrátu kolem 400 tisíc. Poslední roky zveřejněné nemá, třeba se to tam pohlo rapidně k lepšímu a do Eltonu vstoupil významný partner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nepohlo, za panem Helikarem zůstává desítky pomníčků ve formě společností v likvidaci. Toto je moderní trend, jak se vyhnout při likvidaci společnosti odpovědnosti za to, že se statutární orgán obviní z toho, že např. nebyl dobrým hospodářem a vzniklou škodu bude muset jako fyzická osoba. Podle právníků ovšem tohle soud jen tak nezbaští a půjde po celém řetězci i když to je podstatně složitější se dobrat svých práv u takové spolenosti. Za mě je to hlášení, "bacha za nic neručím ani dle nového zákona".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to mě napadlo, abys Honzo nakonec neměl pravdu i v té první části :crying_anim:  

 

No jsem z toho rozpačitý. Jestli tam pan Helikar jen nenasadil pohřebáka, ono dneska má možná Elton větší cenu jako parcela než jako fabrika, kterou živíme jen my svýma limitkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, myslete hlavou, jestli tam vzal předsedu představenstva velmi úspěšný manažer s dobrým jménem a silným egem, tak to tam asi nejde pohřbít.

 

Z jakých informací vycházíš? Já jen vidím, že Specialized Eastern Europe byla dlouhodobě v minusu a nakonec byla prodána, jiné informace nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem z toho rozpačitý. Jestli tam pan Helikar jen nenasadil pohřebáka, ono dneska má možná Elton větší cenu jako parcela než jako fabrika, kterou živíme jen my svýma limitkama.

no vida, tak to přece jen ví aspoň někdo,.....  :eek: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktore, taky by mě zajímalo, kde se bere tvůj optimismus ohledně p. Löffelmanna. Mně nic neříká ani on, ani firma Specialized, bohužel. BTW tedy - jak jsem vyčet, tak  ti američani  po 6ti letech najednou založili letos novou firmu ......Podle mne to zavání hrobařnou až do Práglu, když člověk, který PRIM založil, a léta hraje vše na sebe, najednou končí  ......... Komu by se chtělo vracet dotace, že.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja keby som konspiroval a chystal sa nedajboze na hrobarinu, tak by som o tom asi takto okato neinformoval zakaznikov. Mne to skor prislo ze sa tym chceli asi pochvalit... aj ked teda uprimne neviem, co mi je ako zakaznikovi do toho, ze si vymenili predstavenstvo. No vsak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ten Zdeněk Löffelmann, který řídil prodejce kol Specialized a nedávno tam skončil? To by byla spíš dobrá zpráva.

No jestli je to ten malej, ukricenej a sprostej clovek, tak se maji v Eltonu na co tesit  :suicide_anim:

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se mi z toho, co ukázal mistr Google, nezdálo, že to je typ člověka, který svoje jméno dá k dispozici na likvidaci firmy za účelem nevrácení EU dotací. Na Patria Finance je s ním video rozhovor a prostě na mě tak nepůsobí, zdá se mi, že má spíš sklon k aktivnímu marketingu (a dost možná i k silovému válcování oponentů) než ke čtení smluv a chození k soudu. Ale mýlit se můžu, je to konec konců lidské. Nestává se mi to často, ale taky už jsem to zažil :P .

 

Asi bych se i vsadil, že s ním přijde nějaká větší marketingová změna. Prim Sport na ruce nějakýho železnýho muže nebo čutálisty, třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...