Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

No jo, mám pár nápadů na customizovaný primky, které jsem pořád odkládal v domnění, že renovační program v Eltonu pojede donekonečna...

To je snad jasný- pokud nepojede, tak jsem s tou fabričkou skončil !!

 

Hmhm- koukám že jsi taky pacient... asi Tě časem taky oslovím s jedním projektem :cheers:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu už padlo... O Zdeňkovi Löffelmannovi, Miloslavu Holém, Aleši Fleischmannovi a dalších zúčastněných nic nevím, ale fakt, že se Libor Hovorka vrací do Eltonu do své funkce, také o n?čem vypovídá. Minimálně na mě to působí tak, že se s demontáží firmy zatím nepočítá, k tomu by šéfa vývoje asi nepotřebovali.

 

Tak to mi udělalo radost :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přece jenom něco děje. Vorel nám podražil o sedm litrů a mám takovej pocit, že došlo i k úpravě ceny u jiných modelů.

Někde o fous dolů, někde o dost nahoru. :) Jo a igeny zmizely úplně z nabídky.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přece jenom něco děje. Vorel nám podražil o sedm litrů a mám takovej pocit, že došlo i k úpravě ceny u jiných modelů.

Někde o fous dolů, někde o dost nahoru. :) Jo a igeny zmizely úplně z nabídky.

Noooo, tomu teda říkám trefa :gora:  takhle na nás, na hadráře !!! No- alespoň si časem pořídím svoje vysněný Moony....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mé paměti zlevnili ty nejdražší modely, co asi neprodávali - diplomat a pavouk - je otázka, jestli je ta kosmetická úprava o cca 10% zatraktivní. Jo a myslím, že podstatně zlevnili řadu arteau - pořád quartzky s nápadem :D za tučných 14.900   :D :D  Za to všechno ostatní, co asi sem tam prodali, šlo nahoru. Takže celková v česku oblíbená nivelizace, před Vánoci, kdy mají mít žně .......... taky se může stát, že už si nevybere nikdo. Já tedy se začnu připravovat na vstup do klubu D.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metodika cenotvorby Eltonu mi tak trochu připomíná staré nedobré časy. Když soudruh zjistil, že je v hajzlu a musí zdražit rohlíky, okamžitě zlevnil piána (či tahací harmoniky), aby udržel cenovou hladinu (pokřiveného) spotřebního koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc nevytáhnu paty z baráku, ale vy ostatní - víte o někom, kdo by si třeba diplomaty, pavouky, spartaky koupil?

 

Když jsem začal nosit LE Orlíky co jsme tady dali do kupy, sešel jsem se v hospodě s místním velkopodnikatelem a jeho finančním ředitelem. Koukali na ně a když zjistili, že prim funguje a je za rohem, chtěli hodinky taky tam odtud - na jednání, patriotismus, podpora místních firem.....

 

Pak se vrátili v rozpacích, protože nic z toho, co jim nabídli nesplňovalo jejich představu o pěkných drahých hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakopnout něco nebo někoho jde jen jedním jediným způsobem, jestli zrovna tohle přijde na přetřes v nmnm tak mají sbírkaři vystaráno, i když by bylo lepší kdyby ZL tenhle nákop ještě stihnul odvrátit, zatím aspoň na roh, nebo na ROH....., jak se komu líbí, kdyby z něčeho nového tam zmizely komunistické a postkomunistické modely, kalibry, názvy a nápisy bylo by to jen dobře. Jinak je to fakt v pr... a bude to zlatý gól v nastavení z rohu.

Finish.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách fotohodinky.vevropskáunyje, na které se tady nesmí odkazovat. ( bohužel jsem přišel těsně po incidentu, takže jsem přišel i o všechnu srandu a tudíž nevím proč ) jsou zajímavé solitéry PRIM vyrobené k Porsche speedster 356. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...