Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

 Asi tak ... Zdenka Löffelmanna znám osobně zhruba tak 15 let. Je to dynamický a důrazný člověk, s egem tak akorát úměrným vlastním úspěchům. Specialized, světově nejúspěšnější značku kol, začal před mnoha lety dovážet do ČR. Svoji firmu Cyklo 69 Company s.r.o. pak prodal přímo mateřské společnosti Specialized, a ta zde v ČR zřídila centrálu pro střední a východní Evropu, jmenovitě Specialized Eastern Europe s.r.o., kde byl ředitelem. Tato centrála pak organizačně přešla pod centrálu Evropskou, do níž byla začleněna a od loňska je to Specialized Europe B.V. se sídlem v Holandsku. Zdenek z firmy odešel, myslím, že chtěl zkusit něco jiného a cyklistiku si nechal jako koníček. Každopádně za Zdenka dám ruku do ohně, jde o slušného člověka a myslím, že v něm Elton získává dravce, který jim může jen pomoci. Mimochodem manažersky zatupuje např. Jardu Kulhavého a oba jsou vášniví milovníci hodinek, sám jsem Zdenkovi svého času prodával Daytony ... co jsem s ním teď mluvil, tak má Orlíky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně se z toho neposrat..

 

Myslím, že většina z nás jsme s Primem ve vztahu B2C, tudíž pro nás (nebo alespoň pro mě) je důležité výsledek. Já budu rád, pokud zlevní Sporty nebo udělají něco nového. Ale to, kolik dluží a kdo je ředitelem je mi přeci jedno. Löffelmanna neznám, ale pevně věřím, že je dostatečně chytrý na to, aby věděl, do čeho vstoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane, jo jarett, ty máš kuráž. U profi manažerů ani tak nezáleží na tom, co je za člověka, ale jaký přijme úkol. Výměna úspěšné globální firmy za čistě lokálního hráče bez vlastní značky za to se spoustou otazníků z fandovství - to chce chlapa, teda. Může si prim z vlastních zdrojů takhle předpokládám drahýho manažera vůbec dovolit ?

 

Obchodní aktivita, řekl bych přímo ofenzíva, se mi projevila tak, že mi volal nový obchodní zástupce Eltonu pro Prahu, jestli nechci primky. Z toho vyvozuju, že to ten starý už zabalil.

 

Uvidíme, co bude následovat, ale ruku na srdce, nějakou tu restrukturalizaci elton potřebuje, na tom se asi shodneme, tak doufejme, že začala a přejme si, aby nějakým způsobem udrželi výrobu. Nejsem totiž vůbec optimista ohledně vývoje cen primek bez eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je clanek v HN ohledne nove strategie Eltonu. Vypada to na vyraznejsi zmeny.

Nečetl jsem HN, jaké změny ?  Můžeš být konkrétnější? Už mám tu tunu Primek honem prodat než klesnou ceny? Začnou zase dělat hodinky na který nemusím půl roku šetřit?

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...