Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Ka-Bar 4062

Jo, ten by mohl vyprávět...někdy se mu i omluvím, třeba, když se potká místo filtračního materiálu s pozinkovaným plechem, ..několikrát za sebou,... zatím mi vždycky odpustil.

Ale jednou, jednou se schoval ve skladu mezi krabice a tejden tam ani nedutal!!!
Za trest dostal nástřik žlutou barvou a šňůrku...

Jak říkám, úplně nejvíc nejlepší kamarád už skoro deset let, fakt... a fotka je už taky rok stará..

ka-bar.thumb.jpg.055216fefb20fe36be0a2f53fc7340a2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, shewcza napsal:

Tak už je doma. Ačkoliv jsem znal papírové  rozměry, tak i přesto mne překvapily opravdu miniaturní rozměry a dobrá světepnost. Objednal jsem další dva pro tátu a tchána pod halouzku, tak snad to stihnou doručit.

Já si s ní včera poprvé svítil, když jsem šel k cestě pro popelnici 🙂 Je fajn, je malá a svítí fakt fest... Ale poprosil bych místní kolegy, aby dali už aspoň do nového roku pokoj se super fičurama co nutně potřebuju. Dík 😉

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, mAra_ napsal:

Já si s ní včera poprvé svítil, když jsem šel k cestě pro popelnici 🙂 Je fajn, je malá a svítí fakt fest... Ale poprosil bych místní kolegy, aby dali už aspoň do nového roku pokoj se super fičurama co nutně potřebuju. Dík 😉

Potěšení na mé straně ;-). Jinak fakt svítí parádně a osobně se mi dost hodí i to červený světlo. Ještě jsem zvědav na reálnou výdrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Strocek napsal:

Tak při dnešní kochačce jsem zjistil, že mám křivou čepel, né moc, ale trocho jo, na funkci to nemá vlil, ale nasralo mě to... Poslal jsem dotaz na výměnu na noze-nuz.com, tak sem zvědavej. Já věděl, že jak všechno vypadalo v pohodě, že to nebude jen tak... :) 

Tak odpověď po tři čtvrtě hodině: Dobrý den, nůž pošlete k nám na v výměnu s popisem závady a kopii prodejky. Tak to vypadá na dobrý cestě. Bude mě s*át 2x cesta na poštu, ale co už. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...