Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Já mám FOX Oasis 6L hydratation systém s Camelbackem a jsem spokojený. Nářadí i s duši se vejde do malé spodní přední kapsy, do horní peněženka/klíče/prachy/brýle. A vzadu hydra vak s vodou, pumpička, menší sváča a sbalená nepromok bunda. Na zádech o něm nevím.

https://images.app.goo.gl/CgX83dfpXULW2yMe7

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten POC bude asi super, jako vetsina veci od nich, ale nechaj si to zaplatit... a nejsem si jistej tim odvetranim, to ma asi lip zmakly deuter s airstripes..ja pozivam na vse deutery a sem maximalne spokojenej, ted sem resil po 10 letech na jednom transalpinu kterej nosim intenzivne pouze vypadlej zip, jinak nic a drzi jak pes... osprey urcite taky fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, od pohledu ideální kandidát. Větší objem nepotřebuju, pití vozím v bidonu a ten páteřák teď dokážu kurevsky ocenit... ale bůhví jak to větrá, nerad bych měl záda v sauně

To je cena za bezpečnost, když budeš makat, potit se budeš pod každým baťohem. Ledvinka na kole je samozřejmě nesmysl ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, je blbost nutit manželku (168cm) do 29´´ kol nebo spíš vybírat z 27,5´´?

díky za rady

Možná už jsi koupil, ale jestli ne, co třeba Lapierre Prorace 229 W, zřejmě L?

 

Kupoval jsem před pár týdny pro dceru Mko. Vzhled fajn, vidle funguje i pod 45 kg. Hmotnost 13 kg vyřešíme výměnou kol a plášťů, až na to bude nálada.

 

Odesláno z mého GM1903 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je cena za bezpečnost, když budeš makat, potit se budeš pod každým baťohem. Ledvinka na kole je samozřejmě nesmysl ....

Proč nesmysl? Mám od Camelu ledvinku a batoh, oboje s vodnim vakem, a ledvinku vozim mnohem casteji. Je to super reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně vozím nářadí a duši v tomhle https://www.ebay.com/itm/Black-Bag-Cage-Riding-Mountain-Bike-Bicycle-Hard-Shell-Bike-Tools-Water-Bottle/123788058848?_trksid=p2485497.m4902.l9144, mobil, peníze klíče a sváču dávám sem:   https://www.acepac.bike/ramove-brasny/fuel-bag-m/

 

Cyklo stylisti se budou ofrňovat, že mám kolo jak vánoční stromek, ale zas není potřeba ani batoh, ani ledvinka. V kapse u dresu vozím jen kapesník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nesmysl? Mám od Camelu ledvinku a batoh, oboje s vodnim vakem, a ledvinku vozim mnohem casteji. Je to super reseni.

Duke ti to vysvětlí :-) Vidím to stejně, pokud v tom máš nějaké tvrdé věci jako nářadí, může to být při pádu nebezpečné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu kupovat novej tachac. Vzdy jsem na novem kole mel Sigmu,ale ted jsem na bike-foru cetl,ze uz nejsou tak spolehlive. Chci dratovy par funkci. Hodne chvali VDO a Catey(jsou to Japonci,ale moc se mi nelibi. Mate prosim nejakou zkusenost a dpporuceni.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...